AlbumaiNaujienos

Su meile ir pagarba… Savaitės albume Skyzoo & Pete Rock – “Retropolitan” #65

Maždaug prieš metus Masta Ace ir Marco Polo išleido savo meilės prisipažinimą gimtam miestui jo gatvėms, jo istorijoms, jo žmonėms… “A Breukelen Story”.

Ir štai šią savaitę Gatvės Lyga nori pristatyti dar vieną analogišką albumą “Retropolitan”, supintą iš mūsų laidos numylėtinio rhaimų Skyzoo ir legendinio Pete Rocko sukurtų instrumentalų.

Prieš kurį laiką internete atsirado gandai, kad Skyzoo su Pete Rocku planuoja įrašyti bendrą albumą, atsirado daug kalbų. Vėliau Mellow Music patvirtino šią informaciją, kuo labai nudžiugino abiejų kūrėjų gerbėjus. Ir štai prieš savaitę albumas pateko į mūsų rankas…

Tiesa sakant šio albumo istorija prasidėjo toli gražu ne tada, kai mūsų pora nusprendė jį įrašyti. Viskas prasidėjo daug anksčiau, tolimais 1994-tais ir tai buvo ankstyvojo Pete Rock epocha. Era, kurią mes vadinom auksine, era kai jaunas beatų kūrėjas, pradėjo kurti naują hiphopo istoriją. Era, kai hiphopas pradėjo keistis ir augti. Nes tai ką mes girdim naujam jo ir Skyzoo albume, buvo sukurta arba pradėta kurti būtent tais laikais.

Galima sakyti, kad Pete Rock prikėlė savo senus darbus naujam gyvenimui. Darbus, kurie savo laiku dėl vienos arba kitos priežasties taip ir neišvydo dienos šviesos. Todėl jeigu jūs klausysite šio albumo, nenustebkit, kad jis nėra tiesiog sukurtas, kaip tų laikų garso imitacija. Jis yra tų laikų albumas, praleistas pro metus patirties ir pagerintas šių laikų MC vokalais.

Be pačio Skyzoo, albume pasidarbavo dar vienas kitas gan neblogai žinomas mums vardas Styles P, Benny The Butcher, Conway ir jo broliukas Westside Gunn, Elzhi, ir Raheem DeVaughn. Gavosi gan unikalus dviejų amžių derinys. Albumas sukurtas žmonių turinčių vieną tikslą, išreikšti savo meilę gimtam NY’kui, jo muzikai , jo dvasiai. Ir mums atrodo, kad jiems tai patiko… taip “Retropolitan” nepretenduoja į legendinio arba šedevro titulą, ir manau jo kūrėjai ir jų leidėjas tai supranta. Tačiau jo vertė nuo to nemažėja, jis išties yra labai smagus, jo malonu klausyti, jis neatsibosta po poros perklausų. Tai tiesiog labai geras ir savaip šiltas albumas.

Skanaus! O dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/. Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt .

Žymos

Susiję

Close