AlbumaiNaujienos

Su pačiu savimi ir repu nelenktyniaujantis savaitės albumas [JK1 The Supernova]

Šią savaitę dar vienas debiutas, kuriame pristatome naują vardą. Nors kiek teko pasidomėti – JK1 The Supernova – toli gražu nėra visai jau naujokas hiphope .

Taigi leiskit pristatyti. Visų pirma JK1 yra MC, plius jis yra gan neblogas bytų kūrėjas tokioje grupėje, kaip Antfarm Affiliates. Vienam iš savo interviu JK1 pasakojo apie savo vaikystę New York’e , 80-90 tųjų vaikų kartą, verdančią gatvės kultūroj, kopijuojant savo idealus, o galiausiai bandant padaryti kažką savo. Tuomet tiesiog buvo neįmanoma atsispirti šiai energingai nešamai kultūrai ir pačio hiphopo idėjai. Taigi būtent tada JK1 ir užkibo ant kabliuko.

Augdamas jis turėjo retą galimybę stebėti savo favoritus, tiesiog savo gimtam Bronxe , turėjo progą išreikšti jiems savo pagarbą, o vėliau netgi padirbėti kartu.

Nežiūrint į tai, kad gyvenimas privertė jį su šeima persikelti į saulėtą Tampą Floridoje… , jis nesustojo kurti. Nauja vieta tarsi davė gerą stimulą augti, pasitikėti savo jėgomis. Būtent tada jis išleido tris dalis savo “1st Come 1st Served” mixtape’ų. O kartu pradėjo dėlioti ir įrašinėti mūsų šios savaitės albumą… savo tikrąjį debiutą.

Ir debiutas gavosi išties smagus. Stiprūs gimto NY klasikinio skambesio prisotinti bytai, gyvenimas, perteiktas į rhaimus, taip kaip tai buvo ir turėtų būti, kai kalbama apie klasikinį 90-tųjų hiphopą. Be pačio JK1 vienas kitas svečias, tarp kurių visiems gerai žinomas A.G. iš legendinės D.I.T.C.

Ko gero negalima pasakyti, kad JK1 yra kažkuom jau itin išskirtinis. Jis puikiai moka repuoti be lengtynių su savim. Taip pat natūralu, kad jis pasidaro muziką sau tokią, kuri jam tinka. Galiausiai jaučiasi, kad jis tiesiog daro tai, kas jam patinka, o tai pritraukia dėmesį ir prie jo albumo. Ar jis taps dar viena klasika tik laikas parodys, bet šią savaitę jis, jo muzika, jo istorijos  pritraukė mūsų dėmesį. Tai yra Gatvės Lygos savaitės albumas, sukurtas iš meilės hiphopui (kuris, kaip skelbia ir albumo pavadinimas – galbūt ir niekada nepamils jūsų atgal).

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close