HHBattleNaujienos

Sunki ir nedėkinga HHB pusfinalio atomazga

Kaip jau daugelis matėte turėjome sunkiausią ir lygiausią pusfinalio kovą per visą HHB istoriją. Tačiau, kad ir kokia būtų nepavydėtina situacija nenorime, kad viskas liktų tik komentaruose. Todėl visų pirma dar kartą verta atiduoti pagarbą Erkei ir Chekai už kovą, kuri galiausiai sujudino visus ir iš tiesų turbūt net paliko daugiau klausimų nei davė atsakymų.

Esminis dalykas, kodėl viskas vyko taip kaip įvyko yra tame, kad mes negalime rinktis, kam selektyviai taikyti taisykles, o kam ne. Taisyklės vienodos visiems ir kovos eigoje jos negali būti adaptuojamos taip, kaip kažkam reikia. Jų laikytis ir jas taikyti taip pat turime visiems vienodai. Todėl galim jus užtikrinti, kad pradedant nuo teisėjų balsavimo ir baigiant žiūrovų balsų peržiūrėjimų viskas vyko sąžiningai ir dalyvaujant, sprendžiant bei stebint patiems dalyviams.

Iš kitos pusės tikrai sutinkam, kad kova neatliko savo esminės funkcijos ir nepasakė, kuris MC buvo geresnis. Visi suprantame, kad kelių balsų skirtumas nėra tai, kas turėtų nulemti esmę. Tačiau, kas turėtų iki šiol atsakymo neturime. Nėra vieno blogo MC ar blogo teisėjo, kuris ten kažką „suchimyčino“. Patikėkit – akylai buvo peržiūrėta, kas balsavo. Tikrai gausu pačių įvairiausių žmonių, dauguma balsavusių yra daugiau mažiau repo klausantys žmonės, tačiau akivaizdu, kad tokioje situacijoje neapsieisim ir be „draugų mamų“ akauntų balsavimo. To nedaro MC, tą padaro fanai ir tai buvo matoma pas abu.

Todėl tas kelių balsų skirtumas, kuris galiausiai pavirto į simbolinį vieną… realiai tepasakė 1, kad šioje kovoje silpnesnio paprasčiausiai nebuvo. Tą patį aiškiai pasakė ir teisėjai, kurie pasiskirstė po lygiai.

Suprantame emocijų bangą kilusią po rezultato paskelbimo. Čia kovoja ne mėmės, čia yra ambicijos, atsidavimas tam ką darai, o kartu ir vertas dėmesio prizas…. apmaudu ir mums, kad esama sistema suteikė galimybę abejonėms ir padarė situaciją, kai teisingo ir tuo pačiu neteisingo sprendimo  ar pasirinkimo tiesiog nebėra.

Užtikrinam jus, kad buvo pasistengta padaryti kiek įmanoma teisingiau prieš priimant sprendimą. Balsus tikrinome per naktį, nuolat komunikuota ir su abiem MC. Todėl vieninteliai dalykai, kuriuos griežtai atmetam iš kritikų pusės tai nesąžiningumą ar šališkumą. To tikrai nebuvo.

Tuo tarpu girdim daug tokių, kas tikrai nesigilino į visą vaizdą ir net nemato tam reikalo. Jie neįžvelgs ir lygios kovos. Tada čia randama korupcija ir kas tik nori… Net nesigilinant, kad su pačiais MC viskas buvo sprendžiama ir jie kartu nusprendė 66% šios situacijos baigties. Lygiai taip pat galima garsiai šaukti ir tai, kad „noriu balsuoti, tačiau tik su ta sąlyga, kad mano mėgstamas MC laimės“….

Kartu grįžtant prie to, kas nutiko – prisiimam visą atsakomybę tiek dėl sprendimo, tiek kartu ir dėl susiklosčiusios situacijos. Nei Chekai, nei Erkei tai nesuteikia džiaugsmo nei laimėti, nei juolab iškristi. Ši įsisukusi sutapimų karuselė paliko MC labiau keliaiviais nei vairuotojais jų pačių kovoje. Noras padaryti gerai HHB pusfinalį privedė iki to, kad situacija tapo nekontroliuojama ir jos galas buvo iki galo neišbaigtas.

Tačiau iš kitos pusės ir toliau manome, kad žiūrovų balsavimas yra privalomas HHB. Jų nuomonė svarbi, įdomi ir kiekviena gali būti lemianti, bei daro kovas gyvomis. Teisėjų yra daug (34)– tačiau tai šį kartą neužkirto kelio kovai likti be atsakymo. Natūralu, kad lygioje kovoje jų nuomonės išsiskyrė ir pasidalino po lygiai.

Kviečiame teikti argumentuotus pasiūlymus, kaip galima tobulinti balsavimo sistemą. Kol kas jau nuo finalo atsiranda nauja taisyklė, kad jei žiūrovų balsų skirtumas yra mažiau nei 5% – tada laikoma, kad žiūrovų balsas atitenka per pusę abiems MC.

Ateičiai svarstytina idėja, kad balsuoti kovose būtų galima tik admino patvirtintiems žmonėms. Nors tai sudarytų daug papildomo darbo, tačiau iš esmės užkirstų kelią čia nutikusiam scenarijui.

Ir pabaigai teko kalbėti su abiem MC. Pirminės emocijos jau nuslūgo ir karo peilių tikrai niekas negalanda. Pasikartosiu, kad nepriklausomai nuo baigties abu MC tikrai sutiktų rinktis kitokį sprendimo variantą. Abu buvo verti laimėti ir tai parodė. Konkrečiai Erkės techniniai sugebėjimai repe, HHB metu privertė visus išsižioti – tai kito lygio ir iki šiol nematytas pilotažas, todėl labai įdomu, kur tai nuves.  Tuo tarpu tikimės, jog Chekai ši emociškai sunki diena nesukliudys parodyti maksimum, ką moka finale.

Finalo kova jau prasidėjo ir įrašų laukiame iki 23 dienos 23:59.

Žymos

Susiję

8 komentavo

 1. Padaryti 6 kategorijas, sestoji butu ziurovu. Jei rezultatas butu 3-3 tai viska lemtu teiseju balsai, t.y. daugiausiai visu teiseju balsu surinkes keliautu i kita etapa. TOkia sistema galbut butu optimalesne.
  0  0
 2. Šiuo atveju manau būtų buvę teisinga padaryt kokį papildomą etapą su kitom temom ir trumpesniais gabaliukais bei žiūrėt, kuris palūš 😀 (arba kaip kitaip leidus dar kartą abiem pasireikšt). Aišku, tai pareikalautų hhb uždelsimo ir papildomo darbo, bet bent jau, greičiausiai, nepasikartotų tokia gan absurdiška situacija. O situacijos absurdiškumas tikrai aiškus, turint omeny, kad iškrito iki tol be problemų priešininkus 5:0 daužęs dalyvis, dėl vieno taško, kuris laaabai galimai buvo kokio fano draugelio. 😀 Nepaisant to, smagu matyt atsakingą bei greitą jūsų darbą peržiūrint balsus ir ieškant teisingiausio sprendimo. 🙂
  0  0
 3. absurdiskai skamba, kai perskaiciavus kazkaip laimi tik ant vieno balso , jei pisat prota tai bent itikimiau 😀
  0  0
 4. @1 Idomu kiek metu vyktu kovos kol cheka pagaliau laimetu pries Erke 😉

  Garantuoju jei butu atsitike taip, kad cheka sistemoi butu praslydes niekas jokiu balsu nebutu perskaiciaves.

  Esme, kad sitie snargliai niekada neturejo gedos jausmo lipant per galvas talentams su savo niekada nenusisekusiu shudu.

  As uz tai, kad sitas finalas neivyktu ir, kad tokie organizatoriai niekada daugiau nebeorganizuotu nieko panasaus.
  0  0
 5. Žinai, noris tikėt, kad kažkas tokio gali vykt tvarkingai ir teisingai, bet galbūt tavo tiesa.

  Dėl finalo pritariu.
  0  0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close