Albumai

SUPASTITION – “Honest Living” EP [WEB ; 2014]

SUPASTITION – “Honest Living” EP
SUPASTITION – “Honest Living” EP

DEL paleido nemokai savo EP nes norėjo atsakyti visiems kas kritikavo jo kūrybą, kas daro sudėtingą tokių pat kūrėjų kaip jis gyvenimą. MELODEE –jai reikėjo pareklamuoti savo naują koncertinį turą, SUPASTITION – nori pareikšti savo nepasitenkinimą. Pas kiekvieną savo priežastys, kiekvienam svarbu ką jis daro ir ką jis nori pateikti klausytojui. 2002 m. vienas draugas davė man tais laikais beveik niekam nežinomo MC albumą “7 Years of bad Luck”, kas nežino tai buvo laikai kai naujoji hip hopo banga tik pradėjo kelti savo galvą, tai buvo laikai, kai gauti ką nors tokio Lietuvoj, vis dar buvo sunkoka, net jeigu tu žinodavai ir galėdavai per ką nors užsisakyti kažką tokio.

Nuo 2002 metų Supastitin ne sėdėjo be reikalo. Keletas pilnaverčių albumų, keletas EP, krūvos singlų, bendrų kūrinių. Vienu žodžiu dirbo savo amatą. Jis savaip bandė ir bando aprūpinti savo šeimą. Būtent apie tai ir yra albumo intro – ”rask darbą kurį myli, ir tau neteks dirbti nei vienos dienos”.

“Two Weeks Notice” – manau daug kas iš jūsų jau buvo susidūręs ką tai reiškia Šis kūrinys apie tai, kai daug tavo draugų praranda darbą, kai žmogus nežino ką pasakyti šeimai. Puikus ir nuoširdus darbas, manau labai artimas gatvėms.

“Eardrum” – puikus melodingas balsas, apie tai kaip dėka muzikos, galima pateikti savo idėjas, savo nepasitenkinimą. Muzika yra vienas iš seniausių ginklų sukurtų žmonijos,  svarbu reikia žinoti kaip ir kam tu nori įkalti į galvą arba tiesiog pasidalinti savo mintimis.

Tą pačią socialinę temą Supa tęsia ir kitame savo gabale “Nothing Like It”. Kūrinys apie tai koks puikus gyvenimas, bet kad pilnai tai suprasti reikiam pakeisti save viduje, nuteikti save džiaugtis paprastais dalykais, būti optimistu.

“Good as Gone” – dar viena auksinė tiesa. Mes suprantam kaip kažkas buvo svarbu mums, tik tada kai prarandam. Reikia mylėti ir vertinti žmones, kurie yra šalia mūsų, nes niekad nežinome, kas bus rytoj. Galbūt mes niekada neturėsime šansų pasakyti žmogui, koks jis yra svarbus.

Išties aš maloniai praleidau laiką besiklausydamas šio EP. Croup padarė puikius intrumentalus, Supastition meistriškai atliko savo darbą. Rezultatas tikra staigmena, prieinama visiems ir manau daug kam netgi labai artima.

Skanaus

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Domina?

Close
Close