NaujienosRenginiai

Susipažinkite, kaip veikia repas: Lilas ir Innomine su Orchestru

Susipažinkite, štai taip veikia tradicinis repo pasaulis: jaunas vaikinas (dažniausiai) pradeda kurti, įrašo pirmus gabalus ir tada yra „užmetamas“ ant scenos. Taigi dažnai be jokios arba su labai maža patirtimi, o gal net nemokėdamas laikyti mikrofono – jis turi perduoti kažką publikai. Vieniems pavyksta, kiti sudega. Tačiau taip yra visur – tik Amerikoje dar pridėkite leiblų darbą, o mūsuose, kai scena mažesnė – viskas matyt netgi dar paprasčiau.

Ir sutikite, tai turėjo ir vis dar turi tam tikro žavesio, tačiau tai jokiu būdu nėra ir negali būti visas hiphopas. Jis tiesiog yra vertas daugiau nei tik norinčių pamėginti. Todėl kylant toliau atsiranda didesni iššūkiai, komanda ir jeigu pasiseka – rezultatas.

Jeigu nebūtų buvę tokios „tradicinės“ pradžios – mes neturėtume nei Lilo nei Innomines, bent jau tokių kokie jie yra dabar. Tik skirtingai nuo tradicinio varianto – vėlyvesnėje stadijoje šios grupės apetitas muzikai ir ambicijos vis augo. Mažas scenas – keitė arenos, o Innomine kompiuterį su kiekvienu koncertu papildydavo vis daugiau gyvų muzikantų. Taip su kiekvienu pasirodymu ir atėjome iki šiandien, kai arenų sąrašą dar papildys ir Kalnų parkas, o muzikantai virto visu orchestru.

Jų atveju hiphopas yra vertas jau nebe tik prirukyto baro. Įdėta darbo yra gerokai daugiau ir rezultato laukiame jau šį vakarą. Oras nusimato puikus, scena pastatyta tvirta ir galingai pakrauta technika, tad žmonių lūkesčiai taip pat gan aukšti. Žinoma Lilas ir Innomine netaps nei Pikaso, nei Olialia – tačiau orchestro aranžuotės tikrai pakeis visą skambesį. Neabejojame, kad jis jau puikiai pažįstamus gabalus įvilks į naują, „kinematografišką“ rūbą ir tai bus malonu pamatyti pirmiems.

Apšildančių atlikėjų toli ieškoti grupė nesiruošė ir prie jų vakaro pradžiai prisijungs seni geri draugai Willie Valo bei PAI X, o prie pulto visus pasitikis spalvinga DJ komanda.

Įdomu ar viskas pavyks, kaip iš natų, nes laikas ir vieta turi savo rimtų iššūkių. Bet šiuo atveju grynas oras, penktadienio nuotaikos ir ankstesnė patirtis matant kuria kokybine kryptimi juda šis duetas leidžia likti labai pozityviems.

 

Žymos

Susiję

Close