AlbumaiNaujienosStraipsniai

Svaras pristato planus apie solo albumą, kitokiu konceptu

svarasSmagios naujienos iš Lietuvos repo smegenų (taip norėtųsi pavadint Svarą ir turbūt niekas nesupyks ir nesiginčys, nors ir skambu). Ryte šio, tikrai turinčio ką pasakyti, kūrėjo Facebook paskyroje buvo paviešinta tokia džiugi ir daug žadanti žinutė:

“Šiandien, 2015 metų balandžio 29 dieną, aš, Gabrielius Liaudanskas, laisvųjų betono džiunglių piratas, gatvėse žinomas kaip Svaras, būdamas blaivaus proto ir skaidrios atminties, pradėjau, ( būtent – pradėjau, ne faktas, kad baigsiu ) įrašinėti savo solinį albumą. Užbėgdamas tavo, bičiuli, klausimui iškart pasakysiu, kad G&G Sindikatas man lieka toks koks yra iki šiol, prioritetinis mano muzikos pasaulis, o šis solinis albumas man yra “prie” o ne vietoj Sindikato. Tiesiog aš senai nešiojuosi savyje tam tikrą viziją ir konceptą, kurį pribrendau išleisti pasivaikščioti po tavo ausis.
Tai nebus albumas-paslaptis, kas įprasta albumų įrašinėjimo tradicijoje, visus įrašytus gabalus aš iškart rodysiu įdėdamas į viešą erdvę. Mano tikslas nėra saugoti paslaptį tam, kad šioji skatintų nupirkti kuo daugiau albumo kopijų, man patinka kai žmonės grojant žino žodžius, atpažįsta dainas… Aš tiesiog noriu, kad viskas būtų kaip man patinka. Albumo CD įsigijimas man tėra pagarbos muzikantui išraiška, tuo pačiu mano dovana klausytojui būtų įdomus viršelis, ties kuriuo dizainu dirbsiu pats, bei kviesiuos padėti mano gerbiamą Lietuvos graffiti pasaulio pusę. Apskritai į kūrybos broliją kviesiuos tik realius trū hiphop žmones kaip aš juos matau.
Lygiai taip instrumentalų gamybos procese, muzikines kulkas lies ne vienas beatmeikeris, o galutinė Kalvė būtų PSG studija. Vakarai su Donciavu tai mano muzikinė citadelė. Džiaugiuos jais iš anksto.
Albumas vadinsis “Visos Kaukolės Šypsosi”. Nenustebinau? Žinau;). Mano tikslas nėra nustebinti ar parodyti kažką super naują, mano tikslas yra išleisti solinį albumą tokį kokį noriu. Jame bus tiek dainų kiek bus. Jis bus toks tikras, koks tikras būna kraujas iš nosies po gatvės muštynių. Tai bus albumas apie Šviesą ir Tamsą. Apie Angelą manyje podraug su šalia jo slypinčiu Demonu. Apie kovą kuri niekada nesibaigia kiekviename mūsų.ir būtinai- apie Šviesą tunelio gale.
Šiandien įrašiau pirmąją dainą. Instrumentalą jai sukūrė Mantas Česonis a.k.a SLJ, Donciavas jau pluša prie suvedimo ir masteringo. Vadinasi gabalas- “Kovos klubas”. Kai tik jis bus baigtas, tu iškart jį išgirsi.
P.S. Kantrybė ir Dalintis.
Svaras.”

Žymos

Susiję

3 komentavo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close