Įdomu!NaujienosStraipsniai

Sveikinam Gatvės Lygą su 19 gimtadieniu! [Speciali laida apie šio reiškinio istoriją]

Gatvės Lyga turi tokią turtingą istoriją, kad net knygoje vargu ar pavyktų viską aprašyti. Nuo 2000 metų atskiros hiphopo kartos užaugo su jų balsais radijuje ir ne tik tais ten. Būtent šią savaitę kvartetas susidedantis iš DJ Mamania, DJ Mantini, Mirono ir Svaro – švenčia 19 gimtadienį ir ta proga laidoje apžvelgė visą įdomią istoriją nuo pirmų dienų. Labai rekomenduojame paklausyti laidos įrašo (!) ir nors joje tikrai tilpo tik maža dalis, o tam tikra dalis turbūt net nelabai gali būti viešai pasakojama, tačiau net ir tai tikrai verta dėmesio ir gan taikliai atspindi visą Lietuvos hiphopo evoliuciją.

Taigi didžiausia pagarba visai laidos komandai! Per 19 metų reikėjo tikrai daug kantrybės, motyvacijos ir darbo kiekvieną savaitę rūpintis bei pristatyti mums hiphopo naujienas – milžiniškas ačiū jiems už tai ir kiekvieną trečiadienio vakarą!

Nepraleiskite Gatvės Lygos naujienų ir toliau – sekite Facebooke https://www.facebook.com/gatveslyga/. O 20 gimtadieniui – jau matyt reiks galvot apie didelį tortą, nes fanų tikrai yra nemažai!

Būk su mumis Gatvės Lyga!

 

Žymos

Susiję

Close