Albumai

SWEATSHOP UNION – United we fall

Sweatshop Union , mano manymu vienas iš ryškesnių ir geriausiai laikančiu kūrybinę forma Battle Axe Rec. projektu. Puiku, kad nežiūrint į tai, kad tai trečias albumas , ir tai, kad antras albumas , išleistas prieš pora metu , ne buvo labai gerai priimtas , jie vėl pasirodė su labai geru albumu. Septini vyrukai , turintis savo stilių , savo skambesį, šį kartą , labai energingai , agresyviai , su didele jumoro doze , labai techniškai ir atidirbtai. Nežinau ar tai Rob The Viking ir Mad Child nuopelnas , nes būtent jie buvo pagrindiniais kuratoriais šio albumo.Tiesa sakant po pirmos paviršutiniškos perklausos , aš nelikau toli gražu sužavėtas , bet normalei įsigilinęs albumas , pakabino mane kaip reikalas. Puikus DJ’io darbas , greitas energingas riapavimas , dainavimas , ten kur reikia ir taip, kad tai neaižytu ausų, krūva gyvai įgrotų instrumentu .Puiku.

 

Muzikine puse beveik viskuo pasirūpino patys su jau minėto Robo priežiūra ,pats Robas padarė pilnai tik pora kurinių. Puikei padirbėjo jau minėtas grupės Djius , stipriai ir įdomiai , kaip matot iš dainų sąrašo , sau į pagalba DJ Itchyron viename kurinį pakvietė ižimų DJ Revolutiona su vokaline puse hebrai, kiek pastebėjau pagalbos nereikia , tai jie moka daryti puikiai , nu gal tik Mad Child iš Swollen Members įsikišo į viena gabalą , nu matyt neiškentėjo stebėdamas įrašų sesija…bet tai suprantama…

 

Na ką dar ir bepridurti, geras, įdomus albumas , be ypatingų naujovių , tiesiog geras senu formalių panaudojimų, ypač albumas turėtu patikti senų Swollen Membes albumu mylėtojams , ir kaip nebūtu keista Everlasto solniku..

 

Rekomenduoju


 
TRACKLIST:

01. Square One

02. Cut Back (Since June)

03. Broken Record

04. Close to Home

05. Never Enough

06. Office Space

07. FWUH

08. Cheese Cuttin’

09. Come Back

10. Try

11. God Bless

12. Hit the Wall

13. I’ve Been Down feat Mad Child

14. Lead the Way feat DJ Revolution

15. The End of it All

 
Bitai:9/10

Vokalas:9/10

Originalumas: 5/10

 

Autorius Miron

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close