AlbumaiNaujienos

“Tai nėra bytas jei jis nebangina!” Savaitės albume Str8 Bangaz “Rebirth Of The Cool”

Tiesą sakant per pastarąją savaitę pasirodė daugybė gerų albumų, kai kuriuos mes pagrojam Gatvės Lygoje, kai kurie reikalauja geros progos. Bet tiesą sakant šiai savaitei norėjosi sakant jau norėjosi, ko nors, kas pakrautų energija, kad priverstų linguoti galvą… ir manom, kad radom jums tokį vieną. “Rebirth Of The Cool” išleistas, tokios gan linksmos kompanijos, kaip Str8Bangaz albumas.

Taigi pirmu reikalu, kas tokie tie Str8Bangaz, iš pradzių man pasirodė, kad tai tiesiog grupė prodiuserių, tačiau, kai įsigilinau supratau, kad tai kūrybingų žmonių susibūrimas, beatmakerių, dainininkų, MC, graffiti menininkų, prodiuserių ir vadybininkų… ten yra viskas ko gali reikėti įrašant ir prastumiant savo produktą. Jeigu būt tikslesniam tai į Str8Bangaz įeina: B-Beck, Ammo, K Madison, Shivvy Scott, J-Temp , Skeano, K:B, Craig P.  ir  J.P.

Visa ši spalvota ir linksma kompanija gyvena Newporte Newse ir atstovauja Badnewz hiphopo bendriją. Kaip patys jie sako – jų kūryba yra įtakota dviejų pagrindinių hiphopo stilių, tai būtų 80-90-tųjų NY hiphopas ir 90-tųjų galo Amerikos pietinis hiphopas. Supindami šiuos du stilius chebra bando sukurti kažką ypatingo, kažką, kas leistų hiphopui turėti ateitį. Ir kiek suprantu jiems tai sekasi gan neblogai. Kadangi tarp jų klientų yra tokie vardai kaip Travis Porter, Machine Gun Kelly, Big Sean, Wale, Rock City, Tabi Bonney, Jermiah, Cyhi Da Prynce ir jų kūryba papuošė netgi  Saints Row 3 (video žaidimą).

Albumas buvo išleistas Kovo 7-tą, nors chebra turėjo gan daug visko ir anksčiau. Būtent šis jų darbas pritraukė ypatingą dėmesį, iš vienos pusės savo svečių sąrašu, iš kitos savo muzika, chebra tiesiog padarė tai, kas yra jų moto. Jie nepadarė tiesiog beatus, jie padarė albumą sudėliotą iš bytų, kurie sprogdina, albumą iš hitų.

Mane asmeniškai visų pirma pritraukė jau minėtas galingas svečių sąrašas, tarp kurių daugybė mano mėgstamų atlikėjų: Hus Kingpin, Rome Streetz, Rigz, Daniel Son, Lord Juco, Sauce Heist, Icelord, Left Lane Didon, Killy Shoot, The Musalini, Junii, Snotty, Josiah The Gift, Lupus Dei, HooksArthur, Ronnie Alpha, Dango Forlaine, Iron Lungz  ir Iron Emperor. Str8bangaz surinko grietinėlę nuo dabartinio undegroundo – tiek daug išskirtinių MC, kuriuos bet kas mielai norėtų turėti, kaip svečius savo albumuose, o tai sako daug…

Kaip supratot, nerkite į interneto platybes, ir bandykite jį rasti, manau šis bei tas jame arba gal viskas Jums tikrai patiks – kaip tai atsitiko  ir mums. Skanaus!

Tradiciškai dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/ . Šios savaitės laidos svečiai Kamy ir Erkė! Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt + nepamirškite atiduoti savo balso albumo rinkimuose!

Žymos

Susiję

Close