AlbumaiNaujienos

Tamsoje brandintas skambesys. Lena Jackson – Darkness Brim [savaitės albumas #14]

Ne taip jau seniai teko kalbėti, kad labai jau retai į mūsų rankas patenka verti dėmesio moterų MC albumai. Ir štai, šią savaitę dar vienos merginos debiutas pateko pas mus – Lena Jackson.

Lena Jackson atstovauja Raleigh (North Carolinoj), o būdama dar vaikas ji pradėjo domėtis poezija, rašė savo eiles. Atlikėja bandė tokiu būdu išreikšti savo gyvenimo realijas. Mokyklos laikais ji pasinėrė į “cypher” kultūrą, kurioje ji pradėjo transformuoti savo poeziją į rhaimus. Hiphopo kultūra įtraukė ją su visa galva…

Pagal Lena didelę įtaką jai padarė tokie MC, kaip Nas, MC Lyte, putlute Missy, tokios grupės, kaip Outkast ir Bone Thugs& Harmony. Nors pats albumas gavosi daug tamsesnis nei jos favoritų kūryba. Kaip ten bebūtų – mergina išties žino savo amatą ir šio albumo išleidimas yra jai svarbus žingsnis bei tarsi naujas etapas.

Visi, kam įdomu laisvai gali rasti šį albumą internete arba užsakyti CD iš jos Bandcampo ar internetinio puslapio. Skanaus !

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close