AlbumaiInterviu

TB2 albumas ir interviu su jo kaltininkais

Naujas pilnavertis 18 gabalų TB2 albumas pavadinimu “Прибалтик”  jau išvydęs dienos šviesą, tad dabar puiki proga daliai susipažinti su jo autoriais, o daliai paskaityti kuo gyvena repe tikrai gerai pažįstami veidai. Albumą galite rasti ČIA (rekomenduojame – tikrai “galva linguoja”)

– Kas yra ir kas sudaro TB2?

Spor:

TB2 istoriškai yra grafiti komanda, tačiau dėl vis nesibaigiančio teismo, grafiti veikejus – kol kas paliksim šešėlyje.  tbč

TB2rap – yra HH atlikėjų grupė, kurią sudaro Spor(Спор) ir Snipa (Снайпа), be to mes glaudžiai bendradarbiaujam su GennBo, jis yra mūsų DJ, kuris suka vertuškes, per live pasirodymus, ir daro nesveikus instrumentalus time to time.

Snipa:

Buvo sename Tb2 ir daugiauspor i snipa reperių – tačiau repo grupės pavadinimas buvo  Кающиеся Титаны/ Короли драмы – jų klipą “opasnyje mysli” galima pažiūrėti  tb2rap grupėj/youtube (23 d. bus įkeltas albumas).  Kaip viskas susiklostė Snipa aprašė treke TB2C.

 

 

–         Kas prisidėjo prie albumo?

Spor:

Albumas yra beveik autonominis, t.y visa produkcija yra mūsų (TB2) apart kelių saldumynų:

GennBO padarė instrumentalus gabalams „Паштет“ ir „ДТП“, ir pripylė skrečų. Kūrinyje Сраное Хобби (ft. Русый) instrumentalas yra neblogai baltarusijoje žinomo beatmakerio „Muza Skat“, Kshysiakas padarė instrumentalą gabalui „Полосы (ft.Kornis)“ . Trekui „TB2C“ instrumentalą sau pats paderino Snipa, likę instrumentalai yra mano – „PPP prod.“ (Spor beatmakerio pseudo).

Taip pat pakvietėm kelis MC, kuriuos ir kurių kūrybą stipriai gerbiam ir palaikom t.y MOO, Rusij, Kornis ir Vintorez, pastarasis šiuo metu atitolo nuo repavimo ir užsiėmė meninių paveikslų piešimu, galiu pasakyt – kad sekasi puikiai.

Snipa:

Vintorez – jis ir dabar įrašinėja po biški, bet į sceną jau niekada, manau, nelips – nenori, šnektb2 recėjau su juo apie tai… Jeigu mes darom tai ir sau ir kitiems, jis – daro tai tik sau – mes nieko prieš.

Spor:

85 % materjalo įrašyta ir paruošta TB2 rec, suvedimas mano (Spor), final master – Mastering.lt (Emery)

Taip pat turime padėkoti žmogui X už nesveiką albumo viršelį!

– Ar Прибалтик bus CD pavidalu, jei taip – manot, kad situacija pasikeitė nuo „Tema“ laikų?

Dėl CD bus matyt, bet jai CD bus, bus labai mažas tiražas, padarytas pagal užsakymą norintiems – gaminam muziką, o ne suvenyrus. Nuo „temos“ laikų niekas nepasikeitė, žmonės daug šneka apie CD, bet niekas nenori mokėti pinigų.

– Ar turėjot albumo viziją prieš pradėdami rašyti pirmąjį iš aštuoniolikos trekų?

Spor:

Taip aišku, norėjom padaryti kietą klasikinio skambėsio albumą, kurio klausant galva pradėtų linguoti tau net nepastibėjus, manau pavyko.

Be to albumo temos labai dažnai liečia pagrindinį ir seniausią gatvės meną – grafity.

Kiek TB2 reiškia miestai, kuriuos galima rasti daugelyje gabalų ?

Spor:

Klaipėda yra mūsų namai, tuo yra viskas pasakyta. Vilnius yra mano rezidencija jau 7 metus, sostinė yra sostinė, strategiškai patogioj vietoj mums, nes yra arti Minsko, o Minskas yra pirmas checkpointas mūsų žygyje į Rusiją.

Kurie kūriniai geriausiai reprezentina albumą?

Spor:

Пульс (ft.MOO) manau šičia pasakyta visa esmė, ir skambesys yra toks, kurį mes skaitom magišku.

Snipa:

„Rad 4to vkusy sovpali, Spor4ik, PULS – bolwe vsex tawjit)))“ (laisvas vertimas : džiaugiuosi,kad skoniai skoniai sutampa, Puls – labiausiai kapoja 🙂 )

(galima perklausyti paspaudus ČIA)

– Ar bus galima Jus išgirsti gyvai?

Spor:

Galima, mes visada už live`us, tačiau žmonės Lietuvoje, ypač jaunimas serga „rusofobija“, todėl organizatoriai vengia kviesti rusakalbius į festus ar šiaip į repo vakarėlius.

– Прибалтик pradžia, stotelė ar pabaiga? Sklando gandas, kad su Epicentr irgi nesnaudžiat?

Прибалтик nėra nei pradinė, nei baigtinė stotelė, tai yra tiesiog dar vienas checkpointas ilgame kelyje.

Dėl Epicentro, tai kaip matot Moo yra ir šiame albume, dėja Striz ir Q vargu ar prisidės prie tolimesnės kūrybos, nors būtų labai gerai. Tačiau ateityje, manau, išgirsite daugiau gabalų TB2 kartu su Moo ir Rusij. Kas ir kaip konkrečiai vyks dar nežinau – todėl ir pačiam įdomu.

Snipa:

Labai noriu pratęsimo, jau buvo šnekėta apie 2-ąjį abumą, su Moo ir Rusyj mes jau ruošiam treka…

– Žodis pabaigai

Spor:

Shutout to Kornis, dezis starik, vijdesh zapishem lucshij tvoj track , shutout to KGS and all HH nation. Mažiau fobijų daugiau kokybiško produkto, klausykit albumą atidžiai, linguokit stipriai , pajauskit energiją shit is magic. ONE!

Snipa:

Linkėjimai visiem nariams, kurie sudarė seną TB2 komandą – jų labai daug… Ir žinoma – dėkojam tiems, kurie mums padėjo ir palaikė!

Прибалтик ir TB2 facebooke : https://www.facebook.com/pages/Tb2rap

pribaltik

Žymos

Susiję

3 komentavo

 1. Super albumas…muzika super…kaip tik ta ka ash megstu…o kaip virsh visko Snaipero (alia Nine) vokals ir Spor…bomba…su malonumu klausau ir klausisiu 🙂

  Aciu
  0  0
 2. Nesustokite hebra, darykite toliau, visą gyvenimą jus klausos ir manau, kad galite ir esate verti daugiau.
  0  0
 3. Aciu uz tokius nesveikai gerus gabalus, chebra. Beat’ai tobulai limpa prie vokalu, tikra Klaipedskaja bomba! O apie “Rusofobija” teisingai cia suskelet. Laukiu daugiau naujienu is jusu. Linkejimai TB2! One!
  0  0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close