Albumai

TERRA FIRMA – The Foundation

Tie, kas kartais skaito tai, kas parašyta hh.lt puslapyje, turėtų dabar prisiminti šį pavadinimą. O tie, kas pirmą kartą girdi apie Terrą Firmą, pristatau – tai kelių gerų britų underground‘inio hiphopo MC ir muzikos kūrėjų susivienijimas, mano manymu, labai stiprus. Į Terrą Firmą įtraukti tokie žmonės kaip Skriblah, Kyza, Klashnekoff, D.Ablo, Sparrow ir Diamond Ruff. Dalis jų mažai žinomi, bet toks vardas kaip Klashnekoff, manau, išreklamuotas pas mus gan gerai, nežiūrint, kad nemažai jo kūrinių yra uždrausti transliuoti Britanijos radijo eteryje, esą jų lyrika pernelyg atvirai ir realistiškai perteikia gatvių gyvenimą. Daugiau apie Klashą galima perskaityti jo saite.

Albumas išėjo sprogstamasis, kaip prasidėjo nuo jau pridariusio triukšmo kūrinio „War“, taip ir duoda garo iki galo su trumpom pertraukom. Na, albumas išties kabinantis, kai kur labai melodingas („Git Down“ arba „Mental Flight“), kai kur agresyvus („Head top Season“). Bendrai kaip tokiam dideliam albumui, jis gan gerai subalansuotas, nėra taip, kad tu apkrautas non-stop, nebent tik tuo atveju, jeigu labai įsigilini į tekstus, o jie išties grūzina – tiek politikos, socialinių momentų, kone agitacijų imti ginklus į rankas, senokai neteko girdėti. Tačiau tai gan dažnas reiškinys tarp britu grupių, neišlepintų pinigais, gyvenančių ir kuriančių purvinuose Londono priemiesčiuose.

Kaip jau supratot, prie mikrofonų Terra Firma kariai išsivertė be pagalbos, bet štai muzikine dalimi pasirūpino tokie žmonės kaip DJ Skully, Mac 1, Lewi White , Beat Butcher, D Ablo, LG ir dar keli trumpi skitai ir freestyle‘ai,kuriems visai nereikia pristatymo. Taigi, tai kietas kokybiškas mišinys, gan klasikinis britų scenai, na gal tik vietomis turintis nedidelių madingų akcentų, visai negadinančių bendro įspūdžio.

Ką čia bepridursi, viskas čia gerai, suprantama, rekomenduoju, nors įspėju, tai kietas riešutėlis, dvelkiantis dešimtojo dešimtmečio hardcor‘u.


 

TRACKLIST:

 
01. The Foundation Intro

02. Kyza, Klashnekoff & Skriblah – War

03. Skriblah, Klashnekoff, Diamond Ruff & Kyza -Firma Fam

04. Klashnekoff, Skriblah & Kyza – 2006: Rollaball Rhythm

05. Radio Skit 1

06. Skriblah & Kyza – Git Down

07. The Deeper Science Skit

08. Klashnekoff, Kyza & Skriblah – Foundation

09. Skriblah & Kyza – Angels Beside Me

10. Klashnekoff – Heed The Warning

11. Peace Or Pieces (Skit)

12. Kyza, Skriblah & Klashnekoff – Everything

13. I Don’t Like T.I. (Skit)

14. Klashnekoff, Kyza & Skriblah – Firma 4 Life (T.F 2 The D.E.F.)

15. Lennox At The Giro Service (Skit)

16. D.ablo – Not The Average Bre

17. Do You Know What You’re Rapping For (Skit)

18. Skriblah, Klashnekoff & Kyza – Black Tigers

19. Radio Skit 2 & Kyza -My Brothers Keeper

21. Klashnekoff – Head Top Season

22. Skriblah, Kyza & Klashnekoff -Mental Flight

23. Diamond Ruff – Ruff Freestyle

24. Klashnekoff, Skriblah & Kyza -Everyday Pressure

25. Klashnekoff & Skriblah – Sometimes

26. Klashnekoff & Skriblah – New Era

 

Autorius Miron

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close