Albumai

THE MIGHTY UNDERDOGS – Droppin Science Fiction [Def Jux Rec.; 2008]

Kurį laiką vis sukdavau pirmą šios trijulės leidinį, visi norintis gali labai lengvai rasti to albumo recenziją mūsų puslapyje. Taigi, šį kartą aš gal praleisiu pristatymo dalį, na, gal tik priminsiu, kad už šio gan grėsmingo pavadinimo slypi trys gerai daug kam žinomi hiphopo linksmuoliai Gift of Gab (iš Blackalicious), Lateef (iš Latrix ir Maroons) bei žmogus prie pulto ir kompiuterio, albumo prodiuseris ir muzikos kūrėjas Headnodic. Va tokia trijulė.

 

Kaip ir savo originalių grupių rėmuose, trijulė padarė pakankamai stilistiškai ir idėjiškai įvairų albumą. Čia jums ir fantastika, ir kriminalai, ir tiesiog prikolai. Taip pat ilė gabalų, kur vyrukai nutarė atidėti į šoną repavimą ir pilnai perdainavo visus kūrinius ( pvz Want You Back), iki šiol tai būdavo tik fragmentai jų kūrinių…Bet, mano manymu, gavosi viskas gan šauniai. Albumas klausosi išties labai lengvai, puikiai pagerindamas nuotaiką. Netgi atrodo, kad kai kurių albumo svečių dalyvavimas to nekeičia, nes kas jau kas, bet Mr Lif arba MF Doom turėtų būt kažkas tokio tamsesnio arba grūzovo (nors pas Dooma, aišku, grūzo pakanka :)), bet ne – vis tiek viskas atitinka bendrą koncepciją arba gal geriau albumo pasirinktą formulę. Be paminėtų Lifo ir Doomo albume dar savo partijas atliko arba atgrojo tokie veikėjai kaip Lyrics Born, Casual, broliukai Julian ir Damian Marley, storulis Akrobatik, Chali2na, Zion, Tash, Raashan Ahmad ir DJ Shadow. Na, manau, toks pulkas nusipelnusių hiphopui šunų jau reiškia rimtai „prilotą“ albumą, o kai dar matosi ir girdisi, kad įrašinėdami chebra dar ir pasilinksmino kaip reikalas, tai verte padidėja kelis kartus.

 

Beje, man, kaip Def Jux gerbėjui, labai malonu matyti šios firmos logo ant albumo viršelio…Laikosi seniai, panašu, kad EL-P žino, ką daro ir ką leidžia po savo sparnu. Keista, kad gimtas Quannum nepasirūpino savo augintinais…

 

Na, gal ir tiek, puikus albumas, tikras gerų hitų rinkinys. Visada džiugu tokį turėti savo rankose. Įkiši į grotuvą ir pamiršti…Taigi, skanaus!

 

Beje, sklinda gandai, kad greitu metu šio projekto nariai turėtu nudžiuginti ir savo soliniais albumas.

 

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close