Albumai

THE NEXTMEN – This was supposed to be the future [ Antidote records , 2007]

Per savo istoriją jiems teko padirbėti su tokias hiphopo grandais kaip Public Enemy, J-Live, Z-Trip, Blackalicious, The Pharcyde, Rodney P, DJ Yoda ir visa krūva kitų.

 

Jų vardai Dom Search (aka Dominic Betmead) ir Brad Baloo (aka Brad Ellis).

Jie atstovauja Didžiosios Britanijos hiphopo scenai.

 

Jų grupė vadinasi The Nextmen.

 

Pirmą kartą su Nextman aš susidūriau vienam iš amerikietiško leiblo „75 Ark records“ išleistam rinkinį, vėliau pasirodė albumas, atsirado daugiau informacijos. Po poros metų išėjo antras vyrukų albumas ”Get Over it” ir štai, po pakankamai ilgos pertraukos, kurią Nextmen užpildinėjo įvairias singlais, krūvom gyvų pasirodymų ir darbu su kitų atlikėjų albumais, parduotuvių lentynose atsiranda naujas trečias studijinis jų darbas ”This Was Supposed to be the Future”.

 

Po ”Get Over it” išleidimo Brad viename iš savo interviu pasakė: “Mes niekada nedarėm tiesiog vienos rūšies muzikos, manau, ateity mūsų muziką bus dar sunkiau klasifikuoti.”

 

Mano manymu, jis nemelavo, albumas išėjo išties sunkiai apibūdinamas. Į vieną garsų nėrinį susipina hiphopas, reggae, funkas…Albumas išties kabina nuo pirmų akordų, jis neduoda progos pamiršti apie jį, energija tiesiog pilasi pro dinamikas, priimdama vis kitokias formas. ”Let ir Roll” – tai sumodernintas soul ir funko derinys su nuostabiu Alice Russel vokalu, iškart po jo – totalus pasikeitimas, ” Blood Fire”, uždegantis Dynamite MC repavimas, supintas su reggae ir dubo elementais, po kurio vėlgi kažkas kito, daina  ”Did no wrong”, kurioje Nextmen talkina puikus Joe Dukie dainavimas ir džiazinis trimitas, kuris savotiškai užhipnotizuoja, primindamas pasivažinėjimą naktinio miesto gatvėmis… Ir taip spalvos keičiasi viena po kitos iki pačio galo… Išties puikus darbas. Ko gero, buvo sunkoka išlaikyti albumo formą su tokia didele stilių ir svečių puokšte.

 

Man labai patinka, kad albume daug gyvu instrumentų, jie priduoda ir taip gan gyvybingam albumui dar daugiau gyvumo, dar daugiau prieskonių, darančiu jį išskirtiniu…

 

Manau, kad tai tikras šios vasaros hitas, tikrai labai nuotaikingas albumas. Nextmen vyrukai eilinį kartą įrodė, kad yra vieni iš britų hiphopo favoritų ir kad hiphopas yra ne vien laiku nustatyti standartai ir formulės….

 

Rekomenduoju.

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close