Albumai

The Original Sound Track Album of PROJECT POLAROID

“Project Polaroid” -mano manymu vienas iš geriausiu (asmeniškai man) 2006 metų hip hop projektų. Du ponai Tommy Clearless III arba tesiog TOMC3 ir Keef Thornswaggle arba tesiog Kool Keith , paemė už pagrinda seną 70-tų metų kriminalinia drama “The Streets of san Francisco” ir nutarė sukurti savo įsivaizduojama filmą , bet su labai netgi tikrovišku garso takeliu .Taip atsirado “Projekt Polaroid” pagrindas.

 

Bet manau reikia priminti kas tokie tas Kool Keith ir TOMC3

 

Pradėsiu nuo jaunesniojo, TOMC3..nors ir jaunas , bet kaip teikia spauda, labai talentingas prodiuseris.2004 metais jis pasirašo kontraktą su Threshold recordings ir išleidžia savo prodiusini Lo-Fi beats šedevrą…”Dopestyle 1231″ kodėl šedevrą ..visų pirmą TOMC3 žinomas savo nepakartojamu skambesiu primenanti senus garsus Gravediggaz ..plius visas tas skanumėlis yra pateiktas ir padarytas naujoviškai, neprarandant savo žavesio ir kas dar svarbiau tai, kad daro TOMC3 savo muzika su penkiolikos metų senumo Akai MPC 60…Kitas albumo kozeris tai puikus MC komplektas Motion Man, Kool Keith, Del the Funkee Homosapien ir Vast AirCannibal OX .

 

Kas dėl senuko Kool Keitho ..tai manau nesumeluosiu, kad tiek kūrybiškumo ir fantazijos , neturi ko gero nei vienas, ypač turint omeny, kad Kool toli gražu ne pirmos ir ne antros jaunystės MC…bet manau, kad tie kas domisi andegraundiniu hip hopu ir taip tai žino…

 

Taigi bedirbdami su pirmu TOMC3 albumo , abiem kilo jau minėtas sumanymas , padaryti kažką bendro , ypač, kad Kool vokalas labai gerai limpa prie TOMC3 sukurtų bitų. Ir štai 2006 metais dienos šviesą išvydo “Project Polaraid”..tiražas išties nedidelis , bet vertė nuo to tik laimi. Kad bendras darbas būtu dar geresnis jie pakvietė keletą draugų , tokiu kaip Prince Po iš kažkada egzistavusios grupės Organized Konfusion , savo kolega iš Masters of Illusion ir tokios grupės kaip Third Dite mc Jihad the Ruffneck , plius Djus iš Prancūzijos DJ Boula One ..

 

Na manau, kad tie kas atidžiai skaitė ir be to jeigu jums patinka Kool Keith kūryba, jau turi supratimą apie kokia muzika eina kalba. Manu, kad šitas 14-kos gabalų skanėstas tikrai ras savo nišą mūsų tarpe ir kad po metų kitų klasikos arba kultinio albumo terminas prilips prie jo kaip reikalas, jeigu dar neprilipo .

 

Taigi jeigu Jūs mėgstate tokį hip hopą ir dar neturite šio albumo , būtinai rekomenduoju…Skanu

 


Track listing:

 

1. “Project Polaroid (intro)”

2. “Space 8000”

3. “Talk to the Romans”

4. “Mechanical Mechanix feat. Prince Po”

5. “I’m Libra”

6. “Diamond District”

7. “Rhyme That Quit”

8. “Clubber Langfeat. Motion Man”

9. “Uphill…..Strange”

10. “Digital Engineering”

11. “The Overviewer”

12. “Feel Me feat. Roughneck Jihad”

13. “Midwestern Shoe Calhoun”

14. “Photo Shop (outro)”

 

Bitai:10/10

Vokalas:10/10

Originalumas:5/10

Autorius Miron

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close