Albumai

The RZA presents “Afro Samurai: Resurrection” (O.S.T.) [Wu Tang ; 2009]

Nežinau, kiek iš Jūsų mėgsta japonų animaciją ir kiek iš Jūsų žino, kas per vienas tas Afro Samurai, bet manau, kad tokių yra ne vienas, nes tokio puikaus hiphopo ir animacijos derinio senokai neteko matyti. Ypač, kad tas hiphopas ne kokia nors blizganti nesąmonė, o aukštos klasės produktas, pasipuošęs krūva įžymių vardų, tarp kurių pirmoj vietoj – senukas RZA. Asmeniškai man ši persona tikrai užims garbingą vietą hiphopo dievų bastione, na, aišku, jeigu toks kada nors bus.

 

Taigi, filmą gal paliksim kol kas už borto, bet siūlau visiems. Tai galbūt žiaurus, iš dalies populistinis reginys, kuris vienems tapo kultiniu, kiti mėto į jį akmenimis…Taip jau yra. Na, man gal pirma filmo dalis užstrigo labiau, bet už tai šios dalies garso takelis yra bomba ir tai, kaip jis integruotas į filmą, kaip jis iliustruoja ir papildo filmą yra tiesiog puiku, gabalai įgaus kitokią vertę, jeigu jūs iš pradžių pažiūrėsit filmą.

Taigi, kaip matot iš albumo playlist‘o, be minėto RZA  kompanija susirinko nereali, o kai kurie netgi senokai girdėti, pvz kaip madam Rah Digga…Senokai neteko jos girdėti, o čia ji puikiai pasidarbavo net dviejuose gabaluose, o kur dar veteranas Kool G Rap arba Killa Priest. Uhhh, tokie Mc su neeiline muzika, RZA išties pasistengė, toks sunkumėlis, tikras medus mano išlepintai nusivylimais širdžiai. Albumą galima klausyti „ant repeat‘o“ visą  dieną…Retas dalykas šiuo metu.

 

Be didelių girdėtų vardų, albume daugybė mažiau žinomų, bet ne prastesnių, norisi netgi pažiūrėti ką dar jie yra įrašę, norisi tikėttis, kad WU Rec. planuoja naują invaziją, jeigu jau čia tokia grietinėlė surinkta.    Albume yra keli kūriniai, pvz tokie kaip ,,Nappy Afro” – Boy Jones arba “Take a Sword”…Žalias, natūralus skambesys, purvinas, agresyvus garsas, krūva priemaišų, bet tai rauna stogą, nors kartais ir skamba gan naivokai. Na, panašu, kad RZA nutarė sugrįžti prie sustiprintos 90tų hardcoro sėkmės formulės, tik patobulinęs ją ir įdėjęs į šių laikų rėmus. Jeigu nežinočiau, tikrai pagalvočiau, kad tai ne šių metų albumas. Toks stiprus 90ųjų kvapas…

 

Na, ką čia dar pridurti, kaip jau supratot, mano nuomone tai – išskirtinis albumas, tai vienas iš geresnių šių metų albumų ir tikra klasika, nors po albumo išleidomo dar net pusės metų nepraėjo…Bet taip jau būna…Siūlau.

 

 

 

 

 

Tracklist:

 

01.The RZA – “Combat” (Afro Season II Open Theme)

02.Kool G Rap & Inspectah Deck & Suga Bang – “You Aready Know”

03.Reverevd William Burks & Sly Stone & Stone Mecca – “Blood Thicker Than Mud “Family Affair””

04.Kool G Rap & Ghostface Killah & Tash Mahogany – “Whar”

05.Rah Digga & Stone Mecca – “Girl Samurai Lullaby”

06.Thea Van Siejen – “Fight For You”

07.Rah Digga – “Bitch Gonna Get You”

08.Prodigal Sunn & Thea Van Siejen – “Bloody Days Bloody Nights”

09.Rugged Monk – “Kill Kill Kill”

10.Boy Jones – “Nappy Afro”

11.Black Knights & Dexter Wiggles – “Bloody Samurai”

12.Killa Priest & Prodigal Sunn & Shavo – “Dead Birds”

13.Ace & Moe Roc – “Arch Nemesis”

14.Reverend William Burks & The RZA & Infinite – “Brother’s Keeper”

15.Ace & Moe Roc – “Yellow Jackets”

16.60 Second Assassin & Leggezin & Crisi & Christ Bearer & Rugged Monk &Tre Irie & Kinetic & Reverend William Burks & Bobby Digital – “Take The Sword” (Part III)

17.The RZA & 9th Prince – “One Samurai” (Afro Seasion II Outro)

Autorius Miron

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close