AlbumaiNaujienos

Tigris pristato jau 3 Džemą!

Spalio pabaigoje Tigris pristato jau trečiąjį savo „Džemą“. Simboliška, jog pirmasis atlikėjo albumas pasirodė prieš lygiai dešimtmetį. Atlikėjas sako, jog keitėsi pats ir jį supantis pasaulis, tačiau išliko meilė muzikai ir kūrybai.

„Stengiuosi keistis ir augti su savo mėgstama muzika. Tad per 10 metų džemo statinėje mano muzika subrendo ir įgavo savitą skonį“, – sako reperis.

„Džemas 3“ tai ne tik kaleidoskopas, besisukantis per atlikėjo karjerą. 11 albume nugulusių kūrinių, tarsi kelionė per ilgus repo dešimtmečius. O albumo temos svyruoja nuo vakarėlių iki politikos.

Atlikėjas šį sykį visą albumo svorį užsikrovė ant savo pečių. Jame nesutiksite kviestiniu svečių prie mikrofono. Tačiau už Tigrio nugaros – rimtas prodiuserių būrys. Muziką trečiajam „Džemui“ kūrė WTK, HISSO, WAYDE, EAZEE. O albumą vainikuojančiame kūrinyje „Herojaus Jėga“ reperiui talkina ir muzikantai su gyvais instrumentais – gitaristas M. Jašinskas ir klavišininkas P. Bliškevičius. O visa alchemija įvyko „Shiaure Rec“ studijoje.

Pasirodžius „Džemas 3“ įvyko ir vaizdo klipo kūriniui „Kava“ premjera. Dr. Tigris sako, jog šią dieną įkūnyti vaizdu nusprendė dėl to, kad kava įrašų metu tapo tarsi įkvėpimo šaltiniu, pagrindiniu ingredientu.

Žymos

Susiję

Close