NaujienosRenginiai

Tikim, kad Lilas ir Innomine įrodys, jog repas gali surinkti Žalgirio areną (pasižymim datą raudonai)

Lilas ir Innomine Orchestra ShowKovo 12 dieną hiphopo duetas Lilas ir Innomine surengs ambicingiausią savo šou. Tam jiedu pasirinko vieną didžiausių koncertinių erdvių Baltijos šalyse – „Žalgirio“ areną.

Iki to duetas visą savo dėmėsį ir jėgas skirs būtent šiam koncertui ir žada niekur daugiau nepasirodyti. „Koncertas tik vienas, tačiau pasiruošimo darbų jam – galybė“, – sako Lilas.

Nereikia bijoti arenos dydžio

Lilas ir Innomine savo iki šiol svarbiausio koncerto vietą rinkosi ne pagal dydį, o pagal galimybes. Pasak jų, „Žalgirio“ arena yra kiek mistifikuojama dėl tam tikrų ten vykstančių renginių komunikacijos.

„Išties ta vieta yra tiesiog normali reali erdvė“, – sako Lilas. „Be to, ji moderni, multifunkcionali ir labai patogi tam tikrų idėjų įgyvendinimui, kurių niekur kitur mums nepavyktų įgyvendinti“, – Lilą papildo jo scenos ir kūrybos kolega Innomine.

Tiesa, vaikinai pripažįsta, kad dar net nepaskelbus apie šį koncertą kolegų rate jau pasitaikė skeptiškų klausimų „ar nebijo?“, „ką sau galvoja?“, „ar surinks areną?“.

Asmeninio albumo nuotr./Lilas ir Innomine
Asmeninio albumo nuotr./Lilas ir Innomine

„Arenos tikrai nebijome – mums tai savotiškas rokenrolas. Šiuo sumanymu nesiekiame niekam nieko įrodyti – tiesiog norime padaryti gerą renginį“, – sako Lilas.

„Be to, „surinkti areną“ nėra visai teisingas išsireiškimas. Arena puikiai transformuojasi pagal žmonių kiekį ir poreikius – taigi kiek besusirinktų, vis tiek arena bus surinkta“, – sako Innomine.

Vis dėlto noras surengti lietuviško repo šou didelėje erdvėje su dar daugiau galimybių nėra netikėtas:

„Mūsų koncertus sekančių klausytojų ši naujiena neturėtų nustebinti. Visada buvome pasiutę šiais klausimais ir nuolat ieškome iššūkių. Netgi pradedant pirmuoju soliniu koncertu „Lofte“ – tuo metu tai atrodė tikrai ne mažesnis kosmosas nei „Žalgirio“ arena“, – pasakoja Lilas.

Kukli koncerto vizija virto begaline fantazija

Pradėję organizuoti šį koncertą, Lilas ir Innomine koncentravosi ties kūrybinėmis idėjomis, o technikai ir jos kiekiams skyrė mažiau dėmesio. Vis dėlto pradėjus formuoti komandą, vizijos ir norai pradėjo sparčiai augti. Dabar nuo scenografų iki apšvietėjų – visi dega noru padaryti įspūdingą reginį.

„Taip, iš tos kuklios vizijos atsirado ir skraidančios scenos, ir į veiksmą salėje reaguojančios vizualizacijos, ir dar daug visko… Tiesa, dabar nesinori visko atskleisti. Be to, detalizuoti šou elementus dar ankstoka. Tačiau kai tik viską pasitvirtinsime – būtinai papasakosime“, – sako Innomine.

Žymos

Susiję

9 komentavo

 1. Ziuriu dar sioj zemej bukeja zmones, daugeja tu kurie nesupranta juoku. Sekmes ir tau. 🙂
  0  0
 2. man tai keista kad hip-hop lt nesugeba apie savus suregzt normalaus straipsnio ir kalba abstrakchiom lrytas ar delfi ar kokio dar chia laikraschio frazem net nepazhymedami shaltinio ar bent jau ash jo nematau.
  0  0
 3. Tai yra bendras pranešimas visai medijai. Detaliau tikimės dar bus proga pakalbintį pačius Lilą ir Innomine eigoje ir su daug smulkesnių konkrečių smagių detalių taip pat viską pranešim
  0  0
 4. Paskaičius komentarus Facebooke, kur 1/2 sako, kad Lilas=Pop, kad „čia nėra repo“ ir dar kažkokį panašų briedą, atsakymąs.

  Kiek „undergrounderių tikrų reperių“ sutiktų apšildyti tokio „pop“ koncertą? Manau čia visas ir atsakymas. Beje, kaip tie kurie rašo, kad pop – realiai įvardintų, tokį stilių? Jau įvardino, juoksitės jūs. Tai, kodėl pagalvojus apie pop repa pirma mintis ne Lilas, o jei pamenat Baggy-B toks buvo. Tikrai matau daug skirtumų tarp jų su Lilu, kaip asmenybių tiek ir muzikoje. Iš kitos pusės tai neapsiriboja vien darymu reperiams, tai daromas ir šou. Jei Lilas repuotų, panašia maniera, kad ir tą patį tekstą, ant lėvo instrumentalo, be grupės, be visų šou ir panašių elementų jau būtų repas, nes nelabai kam plačiai patiktų, dabar tai nėra repas, nes? Kažkoks absurdas.

  Tai nėra „ortodoksinis“ repas, golden era ar dar kažkas labai konkretaus, bet tai nėra POP, o jei ir būtų – daugelis repų klausytų, todėl sumoje koks ir skirtumas?
  0  0
 5. Griežtai draudžiama ir net full capas atimamas jei tai kartojasi… O jei rimtai tai čia kalba ne apie tai, kas ką klauso, o tiesiog kad yra žmonių, kurie būtinai nori prilipdyti kažkokią griežtą etiketę, kad va bus taip. Ta etiketė tik dar labiau “į pievą” dažnai pagrybauja, kaip bežiūrėsi, bet klijuotojai labai garsiai klijuoja ir pradeda atrodyt, kad čia visi taip mano net
  0  0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close