NaujienosStraipsniai

Tikimės geri darbai užkrečiami. 3Sun-C ištieski ranką akcija

3sunCKaip teko pastebėti jau nekartą – 3Sun-C daro nuoširdžiai. Tokiu būdu, ir taip galima išgauti daug, tarkim ironiją – ir turim žymiausią “Mes čia rajone”. galima linksmai daryti ir gabalus apie farus, bet esmė, jog tai turės aiškią nuotaiką ir jei kam nepatinka, tai šiauliečiai į tokią nuomonę tikriausiai pažiūrės taip pat rimtai, kaip į eilinį Delfi komentarą prie Šalčiūtės. Tačiau, kadangi šią kompaniją teko matyti kelis kartus – tai nėra nei vaikai, nei nevykę klounai – tiesiog bičai su atitinkamu požiūriu. Todėl tikrai nėra keista matyti juos ir rimtos temos gabale, ir šiuo atveju netgi labai palaikom ir skatinam visus prisijungti prie akcijos geram tikslui. Grupė šaunuoliai, o Hip-Hop.lt kolektyvas taip pat simboliškai prisideda ir ragina jus tai padaryti. Tikimės geri darbai ir pozityvas užkrečiami, tad klausom kūrinio ir visa info, kaip galite padėti – vos žemiau.

Galite eiti čia https://www.aukok.lt/Projektai/Padek-man-pasveikti

Vaikų ligoninė Santariškėse – tai sveikatos priežiūros įstaiga, kurioje dirba aukščiausios kvalifikacijos specialistai, pasirengę bet kuriuo paros metu suteikti pagalbą vaikams nuo gimimo iki aštuoniolikos metų. Bet kaip ir daugumai Lietuvos sveikatos sistemos įstaigų jai šiandien reikia lėšų siekiant neatsilikti nuo naujausių šiuolaikinės medicinos technologijų. Vaikų gydytojai stengiasi savo mažuosius ligonius gydyti geriausiais medikamentais, naudoti nepasenusią aparatūrą, taikyti šiuolaikiškus, pacientui tinkamiausius metodus.

Investicija į vaikų sveikatą visada atsiperka – sveikas, laimingas vaikas – tai, ko reikia mūsų šeimoms, visuomenei, valstybei.

Apie organizaciją. Vaikų ligoninės paramos fondas įkurtas tam, kad padėtų Vaikų ligoninei tobulinti čia teikiamas gydymo, slaugos, reabilitacijos paslaugas, čia dirbantiems gydytojams – įgyvendinti jų siekį tobulėti, išmokti, tai, kas pažangiausia gydant vaikus visame pasaulyje, sukurti ligoninėje jaukią, draugišką šeimai atmosferą, vaikams – jaukią, skausmo ir ligų neprimenančią aplinką, kurioje vaikai, apsupti kvalifikuotų gydytojų, slaugytojų ir kito personalo, kuo greičiau pasveiktų.

Apie projektą. Šiuo projektu Vaikų ligoninės paramos fondas siekia įsigyti portatyvinį elektroencefalografą, kuris reikalingas ūmiai susirgusiems vaikams, kuriems sutrinka sąmonė, ištinka koma, traukuliai ar kitos sunkios būklės. Sunki ligonio būklė lemia tai, kad ne ligonis vežamas prie aparato, bet aparatas atvežamas prie ligonio, gydomo ir slaugomo Intensyviosios terapijos ar Vaikų neurologijos skyriuje. Gydytojams ypač svarbu, kad ūmiomis sunkiomis ligomis sergančių vaikų smegenų žievės veiklą galima būtų kuo anksčiau įvertinti ir numatyti ankstyvą gydymo taktiką. Kaip teigia vaikų neurologai, aparatas pravers ir tada, kai reikės diagnozuoti tikslią epilepsijos formą.

Taigi, šis aparatas padės daugybei sunkios būklės ligonių, o gydytojas bus laimingas laiku suteikęs sunkiai sergančiam vaikui labai reikalingą pagalbą.

Surinkta parama bus skirta įsigyti portatyvų elektroencefalografą Vaikų ligoninei.

Šiam projektui taip pat galite paaukoti siųsdami SMS žinutę numeriu 1405, įrašę tekstą 1190. SMS žinutės kaina 1,45 € (auka – 1,09 €).

Apie viską paskaityti dar plačiau galite  čia https://www.aukok.lt/Projektai/Padek-man-pasveikti

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close