NaujienosRenginiaiStraipsniai

Tikri ceremonijos meistrai: Lords Of The Underground Lofte apžvalga

lords of the underground loftasJie vis dar tikri ceremonijos meistrai. Daugiau negu dvidešimt metų aktyvaus repavimo ir varo taip, kad panašu, jog dar net neįpusėjo. Supratot – Lords Of The Underground.

Nors tai tikrai nėra produktyviausia grupė ir nekepa hitų vienas po kito, tačiau tai ką turi geriausio ir parodė. Esmė, kad moka parodyt. Masė charizmos ir ekspresijos, jėgos ir publikos valdymo nuo pirmos eilės iki balkono paprasčiausiai užkabino visom tom smulkiom detalėm ir – ištaškė!

Dviejų MC Mr. Funke ir DoItAll Dupré užtaisas, kurį detonuoja DJ Lord Jazz sklidinai užpildė visą sceną. Trijulė puikiai susidirbus ir žino ką daryti, tad rankos pačios kilo į viršų. Čia natūraliai tilpo ir tiko net jau daug kartų girdėti „R.I.P“ ar Bob Marley „1 love“ motyvai – visa tai atrodė tikra ir vietoj.

Tačiau į statinę medaus įkrito ir vienas snarglys. Kažkoks urodas viduryje pasirodymo sukėlė susistumdymą ir papurškė pipirinių dujų. Tai buvo vienintėlis dalykas atitraukęs dėmesį nuo scenos ir toliau nemaloniu pojūčiu maišęs ne tik susirinkusiems prie scenos, bet ir patiems atlikėjams. Sąžiningai gėda. Tikiuosi, kad tas išgama atsakys už savo veiksmus visų pirma prieš organizatorius. Reikia tikėtis, kad jo duomenys bus paskelbti viešai (palikim tam vietą ir čia _____________), kad pradedant jo mama, draugais ir darbdaviu visi sužinotų snarglio galvos tuštumą. O jei kas sutikęs jam apie visą tai vis primins per pakaušį  – taipogi sveikintina.

Pagadino, bet nesugadino. Lordai toliau tęsė programą ir priėję prie kulminacinės dalies atliko jau pačius pačiausius hitus ir dar pakartojo porą kartų.

Pasirodymas tikrai pavyko. Energijos ir vaibo buvo daug daugiau negu tikėjausi įžengiant į sausakimšą Loftą.

Lieka tarti didelį AČIŪ vienuoliktus metus judančiai STREET UP chebrai. Taip pat dažnai vis virstančiam repo fabriku – LOFTUI! Ir jau kelintą repo renginį palaikančiam Bushmills viskiui.

Pabaigai panašiai, kaip ir pradėta: „daug metų aktyvaus organizavimo ir varo taip, kad panašu, jog dar net neįpusėjo“.  Daug darbo, geros emocijos ir šaunuoliai, todėl tikimės ateityje sulaukti dar ir dar.

(BUS PAPILDYTA FOTO ir VIDEO)

Žymos

Susiję

2 komentavo

 1. Ar turi kas nors video su tuo žmogum, kuris papurškė dujų? Per jį 15 minučių negalėjau matyti, o akis iki dabar peršti, galiausiai praleidau pusę koncerto. Policininkai užsirašė dviejų itariamųjų pavardes. Įsiminiau jų veidus, jeigu video patvirtintų, kad ten jie, būtų galima kažką padaryti. Ačiū.
  0  0
 2. Lofto komentaras:

  LORDS’ai parodė aukščiausią HIP-HOP lygį, jų pasirodymas įstrigs ilgam ir įsirašys į Lietuvos HIP-HOP istoriją.

  Dėl vaikino pripurškusio dujų, jis buvo sulaikytas ir pristatytas į 2 Policijos Komisariatą. Tad, jei nukentėjote ar turite priekaištų jam, kreipkitės į Vilniaus 2PK su pareiškimu.
  0  0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close