NaujienosRenginiaiStraipsniai

Tikro Hip-Hop legenda su Detroito sprogstama jėga [Black Milk jau šį trečiadienį Kablyje]

tumblr_o4tr87sq0g1qlmajno1_1280Geras žinias visuomet smagu pranešti, o į aktualius renginius visada gera užsukti. Todėl dvigubai džiaugiamės, kad Duality serija tęsia tai, ką sėkmingai pradėjo ir toliau diktuoja įdomaus ir “gyvo” HH pulsą Lietuvoje. Šį kartą, jau gegužės 18 dieną Kablyje sulauksime svečių iš Detroito.

Ko gero daugumai iš jūsų nereikia pristatinėti, kas yra Black Milk? Kaip nekaip jis jau daugiau nei dešimt metų dėlioja bytus, kuria muziką sau ir kitiems, rašo eiles, išleido solo albumus ir bendrus projektus. Taip jo nekviečia į MTV arba BET apdovanojimus, jam nestato paminklų, bet nežiūrint į tai, dėka savo kūrybos šis 32 metų „jaunuolis“ tapo savita gimto Detroito (ir ne tik) legenda. Sąrašas žmonių, su kuriais jam teko dirbti per tuos metus turėtų kalbėti pats už save. Amžinaatelsi J Dilla, Elzhi (ir jo Slum Village), Pete Rock, gerai pažįstamas jums Phat Kat, saldžiabalsis Canibus, Pharaohe Monch ir daugybė kitų. Mūsų repo profesorium vadinamas Mironas, taip pat atkreipdė dėmesį dar ir į tai, kad apie ką kiti tik svajoja – Black Milk jau spėjo pasiekti… ir tobulėja toliau.

Gegužės mėnesį pasirodė naujas Black Milk ir jo seno pažįstamo iš Detroito, instrumentalisto Nat Turner albumas „The Rebellion Sessions“. Ta proga chebra ir nutarė atkeliauti į senutę Europą su nauju turu. Kadangi albumas labai skiriasi nuo to, ką leisdavo solo Black Milk , mes manom kad ir šis ateinantis koncertas bus kažkas kito . Black Milk turo metu daugiau pateiks save, kaip muzikos kūrėjas, Nat Turner savo ruožtu užpildys viską gyvu grojimu. Na manau, kad Black Milk vistiek paims į rankas mikrofoną, kaip gi kitaip, ypač kad per pastaruosius metus pasirodė visa eilė gerų jo albumų . Trečiadienis bus puiki proga pamatyti dar vieną tikro hip hopo legendą ant scenos ir pajusti jo kūrybą…

Tai, kad Black MILK trečiadienį tikrai verta pamatyti patvirtina ir DJ Yankee. Jis teigė, kad: “Black Milk su Nat Turner grupe pirmą kartą teko išgirsti 2014m. Hip Hop Kemp festivalyje Čekijoje. Tą kart po festivalio vienareikšmiškai nusprendėm, kad taip buvo įspūdingiausias pasirodymas būtent muzikine prasme, ne šou elementais. Nors tais metais Line up’ą puošė tokie vardai kaip The Pharcyde, Dilated Peoples, KRS-One ir Ceelo Green, šis pasirodymas tikrai sugebėjo išsiskirti. Black Milk jau seniai yra laikomas vienu iš stipriausių Detroit’o atlikėjų ir lyginamas su legendiniu J-Dilla, o Nat Turner Band jo skambesiui prideda be galo daug sprogstamosios jėgos.Apibendrinant, tai yra vienas energingiausių ir geriausią chemiją ant scenos parodžiusių mano matytų koncertų” – sakė Yankee.

Taigi, kadangi Black Milk kartu su Nat Turner kartu pasaulį naršo iki šiol, bei neseniai paleido bendrą albumą, realu tikėtis, kad ateinantį trečiadienį visų lūkesčiai bus pateisinti su kaupu! Labai rekomenduojama ir tikėtina tai bus šviežiausias HipHop’o gurkšnis iki rudens.

Visą renginio informaciją rasite evente: https://www.facebook.com/events/1725499807700936/

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close