AlbumaiNaujienos

Tinklo albumai.

full_11112013-mixtapes
Interneto platybėse visad gali atrasti ką nors įdomaus, jis pilnas siurprizų, o žmonės juo naudojasi, kad galėtų atskleisti savo idėjas, mintis bei parodyti save kartu su savąja kūryba. Taigi šį kartą aš nutariau apžvelgti į mano rankas patekusias naujienas. Tiems, kas dar jų nežino ar apie jas negirdėjo, leiskite man pristatyti.

VARZAN – “Плотность” EP [2014] Parsisiuntimui spausti čia.

Ne taip ir dažnai mano ausinėse girdisi kaimyninės Baltarusijos hip-hop‘as. Tačiau būtent šiame mini albume atradau šį tą įdomaus. Sasha Nazarov, kitaip žinomas, kaip Varzan gyvena nedideliame Novopolock‘o mieste. Jis savojoje kūryboje įdomiai suderino naujų laikų skambesį su senosiomis rusų pogrindinio hip-hop‘o tradicijomis, kalbant apie tai prisimenu rusišką rinkinį pavadinimu Trepanacija Crepa. Jame jaučiame senesnių laikų nuotaika, jokios komercijos, gilūs beat‘ai, aplamai ši muzika yra visko prisotinta, bet joje nėra visokių blizgučių. Besiklausant atlikėjo akcento susidarė vaizdas, kad jis yra kaukazietis arba apsipūtusi Laime Vaikulė, kuri nutarė pasinerti į pogrindinį hip-hop‘ą. Bet pasidomėjęs galiausiai pamačiau jauną studenčioką su didele meile nestandartiniam hip-hop‘u. Šis darbas iš tiesų yra įdomus, o kadangi jį dar ir nemokamai galite atsisiųsti tai kodėl gi jo neišbandžius ?

Alex Wiley – “Village party” [2014] Parsisiuntimui spausti čia.

Sekantis darbas priklauso Alex Wiley ir šio darbo pavadinimas yra „Village party“. Šis albumas nėra debiutinis, nors šio asmens vardo anksčiau nesu girdėjęs. Albumas sutvarkytas ganėtinai įdomiai, jame galima išvysti svečių iš Čikagos, kurių tarpe yra mano ilgametis favoritas Odd Couple bei dar keli asmenys, kurie padirbėjo prie mikrofono. Šis albumas su 14 kūrinių yra atliktas tikrai neprastai, jame yra charizmos, keistų ir išsiskiriančių vokalų bei įdomių tekstų. Tikrai atsiras žmonių, kuriems patiks šis Alex Wiley darbelis. Nors galbūt tai nėra visiškai mano skonio muzika, tačiau tikrai vertėtų stebėti ką šis jaunuolis sukurs ateityje.

IN CASE YOU MISSED IT – “UGHH EXCLUSIVE MIX” [2014]

Šis projektas yra panašus į Dirty Disco Squeres, už kurio vardo slepiasi gerai žinomi hip-hop‘o bendruomenės veikėjai, kaip DJ Rhettmatic, Beat Junkies ir Prince Paul.

Vieną kartą ši kompanija rengė koncertą, kuris deja neįvyko, nes vienas grupės narys negalėjo atvykti. Dėl šio įvykio atsiprašymui ir pasiaiškinimui jie sugalvojo išleisti marškinėlius su užrašu “Free Rhettmatic” taip siekdami paaiškinti, kad koncertas tuomet negalėjo įvykti, nes DJ Rhettmatic turėjo tam tikrų teisinių problemų. O, kad atsiprašymas būtų įtikinamas tai prie marškinėlių juos užsakant buvo pridėtas valandos trukmės įrašas, su visų trijų minėtų asmenų muzika.

Galima viltis, jog artimu metu šį rinkinį bus galima įsigyti nemokamai. Man asmeniškai šis leidinys patiko, tačiau negalėčiau pasakyt, kad tai yra itin puikus darbas, bet jame vis tiek galime atrasti įvairių stilių, nuotaikų ir kūrinių.

AMERIGO GAZAWAY – “The Big Payback Vol3: james Brown & The Soul Mates” [2014] Parsisiuntimui spausti čia.

Amerigo vėl gi nudžiugino kokybišku produktu. Šiame darbe jis nusprendė pagerbti muzikos legendą James Brown ir tai savo naujame kūrinyje The Soul Mates jis padarė linksmai ir uždegančiai. Sulipdžius nemirtingą funk muzikos klasiką su Mobb deep, Nas, Busta Rhymes, Fela Kuti, B.IG. bei Bob Marley kūryba gaunasi puikus muzikinis kokteilis.

Nors galbūt originalumo tokio pobūdžio Amerigo kūriniuose nėra itin daug ir ilgaamžiškumu tai nepasižymi, tačiau trumpalaikį malonumą iš to tikrai gali išgauti. O galiausiai šis leidinys turbūt tiesiog skirtas išlaikyti Amerigo vardą klausytojų atmintyje.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close