InterviuNauja DainaNaujienosVideo Klipai

Trumpas pokalbis su Mad Money apie "Išvalymą", albumą ir rudenį

MAD MONEY IšvalymasKą tik pasirodžiusio Mad Money video proga trumpas interviu su autoriumi, kuriame sužinosite, nuo ko reiktų pradėti išvalymą, truputį apie albumą ir rudenį.

Sveikas. Albumas buvo ne finišas, o stotelė? Kur judėsi toliau?

Sveiki. Albumas labiau buvo vasaros įprasminimas, toli gražu ne finišas. Susėdom, padarėm per 2 mėnesius ir judame toliau, o tas “toliau” tai ganėtinai abstraktu: yra planų, yra projektų yra eksperimentų… Viskas greitu metu, kiekvieną dieną vis gimsta, vis kažkas naujo, teksto dalis, bytas, mintis, žodis…

Naujas video vadinasi išvalymas. Ką turėdamas galimybę visų pirma išvalytum iš klausančių minčių?

Man tokia galimybė nėra reikalinga, kiekvienas žmogus pats pažįsta savo demonus ir žino, kas jam trukdo laimėti kovą su savimi pačiu, tegul žmonės ne kitus prausia, o savą purvą nusigramdo.

Sakei albumas vasarinis, naujas video jau rudeninis – ar ir kaip metų laikas veikia tavo kūrybą?

Kūrybą veikia viskas, tiek metų laikas, tiek mane supantys žmonės, tiek muzika, kurią klausau. Nepasiduokit krentančių lapų ir pilko dangaus rudeninei apgaulei!

Albumą paleidai nemokamai, parašęs, kad muzika neturi kainos. NickasMad Money, tad iš prieštaravimo natūraliai kyla klausimas, kodėl (kodėl likai prie šio nicko ir kodėl, turėdamas pakankamai daug siekėjų, albumu daliniesi nemokamai)?

Muzika kuria ne “nickas“, o žmogus, kelis kartus jau yra tekę pakeisti vadinamąjį slapyvardį, tačiau apsistojau prie Mad Money. Kuo vardas žinomesnis, tuo daugiau klausytojų jis padeda pasiekti, tad dažnas jo keitimas betikslis. Albumas nemokamas, nes tai duoklė mūsų fanams, tegul klauso, tegul džiaugiasi 🙂 Taipogi sulaukiau daug laiškų iš tų pačių fanų dėl albumo fiziniu pavidalu įsigijimo, todėl neužilgo išleisime 100 kopijų, būtent tiems, kam svarbu turėti albumą savo fonotekoje, o ne Youtube playliste, o gautus pinigus skirsime video klipų filmavimui.

Žymos

Susiję

6 komentavo

 1. ziuriu nenustoji kopijuoti, tik pamatai kazka naujo ir tau iskarto reikia, nesenai isejo micro one – paleisk, tiek bytas tiek flow tiek pati tema nukopinta, siela laisva siela paleisk – isvalyk savo siela, ta pati vartai tik kitais zodziais, ir ce tik vienas pvz beveik kiekvienas tavo gabalas kopijuotas, padaryk kazka savo o neapsimetinek reperiu vaiku akyse bl! FAKE!!
  0  0
 2. Nesvarbu:- Imesk nors viena panasia daina jo, kad ir rusiska, angliska, kur butu tie patys zodziai? B* pats nieko nezinai tai tylek subine suraukes. Tau iki jo dar toli toli toli, kol tu tai pasieksi, spesi b* ir pasent asile tu. Susitikes tu jy, net neyzdrystum pasakyt jam tai y akis, nes gautum malku, ir begtum apsiszliumbes namo pas tevelius. Atsirado matai jis laido riteris b* kaip jus ten vaikai tariat. Tai pasilaikyk savo ta vaikiska nuomone sau urodas b*. Nekenciu tokiu kaip ju, kurie stumia tik del pavydo, o tu 100% pavydi, nes pats to niekada nepasieksi lopas….
  0  0
 3. http://www.youtube.com/watch?v=PorbIkAGEJs paklausyk dabar sita ir pasakyk ar nieko panasaus nematai? gal ant tiek durnas nebus ir tu paciu zodziu nenaudos, tiek bytas tiek flow kopinta, buciau toks kaip tu ir apie repa nieko nezinociau turbut ir man atrodytu zjbs, gina jis matai vaikelis ji!
  bande jis but kaip dada, lilas, gufas, seriozha mestnyj, wiz khalifa nes klipu montazus kopina : tobula ideja: http://www.youtube.com/watch?v=SC0GZGJlp9Y
  che instrumas kaip tau tai patinka http://www.youtube.com/watch?v=zJMnzdUsTBk
  che flow kaip pas seriozha mestnyj http://www.youtube.com/watch?v=NIfKrOSzEBs ir t.t.
  as pasakiau savo nuomuones ir ja pagrindziau faktais ir daugiau ce su tavim diskutuot nematau prasmes nes esi vienas is tu malalietku jo fanu!
  0  0
 4. Fake sudas ta “mad money” produkcija. Nesimato jame nei “mad”, nei “money”. Dvieju menesiu terlione privalo but nemokama. Cia toks ale self-promotionas, pries ateities “sudo kalnus”, nes visada atsiranda vaiku, kurie ta suda cirkuliuoja. Instrumentaluose nera svorio, o tekstuose gylio. Zaisline amerikietisko hiphopo kopija 😉 man tai nemaiso, tik siaip juokingas tas klounas… 😀
  0  0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close