AlbumaiNaujienosStraipsniai

Turim istoriją! Todėl kviečiame rinkti geriausią visų laikų LIETUVOS REPO ALBUMĄ

Patikėkite, net iš pirmo žvilgsnio sunku įsivaizduoti ir iškart prisiminti kiek gerų albumų Lietuvos reperiai sukūrė nuo nepriklausomybės pradžios. Todėl artėjant 30 metų jubiliejui tiesiog privalome atšvęsti ir prisiminti dalį jų. Ir čia iniciatyvos ėmėsi GATVĖS LYGOS komanda, kuri skelbia geriausio albumo rinkimus!

Realių ir vertų dėmesio pretendentų buvo net 2 ar 3 kartus daugiau nei tilpo į kovų lentelę. Tikimės atsiras laiko ir jiems peržiūrėti ir prisiminti kovų eigoje. O nuo šiandien kiekvieną trečiadienio vakarą, nuo 22h valandos klausykite ZIP FM – Gatvės Lygos laidos metu bus paskelbta kovojanti albumų pora ir tada jūsų ir tik jūsų balsai nulems, kuris albumas keliaus į kitą etapą.

Rinkimuose nėra reitinguojama 99, 22, 11 ar 2 vietos – tik viena ir vienintelė 1 vieta. Bent 60 gerų, tačiau tik vienas geriausias. Todėl sek naujienas Gatvės Lygos Facebooke (https://www.facebook.com/gatveslyga/) – komentuok, balsuok ir visi kartu galėsime prisiminti, ką turime geriausio!

Pabaigai, kad dar geriau suprasti, kas ir kodėl – geriausia būtų pacituoti, ką paskelbė pati Gatvės Lyga komanda:

GERIAUSIAS VISŲ LAIKŲ LIETUVOS HIP-HOP’O MUZIKOS ALBUMAS | Ateinančių metų pavasarį Lietuva švęs atkurtos nepriklausomybės 30-metį. Per šiuos metus pas mus užgimė ir hip-hop kultūra, turėjusi net porą stipresnių bangų, bei patyrusi ir atoslūgių, ir kas geriausia, tai padovanojo begalę nuostabių darbų – muzikinių albumų, kuriuos mėgstamiausius mes turime ko ne kiekvienas. Su Gatvės Lyga mes nutarėme išrinkti tą pačiausią, įtakingiausią arba tiesiog mėgstamiausią daugelio albumą. Ir tai žinoma vyks ne be jūsų pagalbos. Pradedant nuo šio trečiadienio, mūsų radijo laidoje mes skelbsime dvikovas ir prašysime jus balsuoti mūsų facebook paskyroje, bei žinoma dalintis savo nuomone komentaruose ties kažkuriuo jūsų mėgstamu darbu. Tikėtina, jog sklandžiai praėjus balsavimams, už gero pusmečio, mes galėsime paskelbti tą vienintelį! Mes labai tikimes, kad visa ši ilga kelionė daugeliui primins apie nuostabius muzikinius albumus, o svarbiausiai, kai kuriems tai bus puiki terpė atrasti tai ko neteko gal būt ir girdėti.
Pasitelkus mūsų hip-hop bendruomenės draugų pagalbą buvo surinktas ilgas albumų sąrašas, kurį po ilgų diskusijų mums pavyko sumažinti iki 32-jų. Puse šiame sąraše esančių darbų yra geriausi darbai iš 90-ų, 2000-jų, 2010-ų, bei ne lietuvių kalba išleisti darbai. Po keturis kiekvienoje kategorijoje. Kita pusė tai kiti likę geriausi mūsų ir HH bendruomenės nuomone albumai nepriklausomai nuo metų ar kalbos. Kad pajėgiausi varžovai arba tų pačių grupių albumai nesusitiktų pirmose kovose, jie buvo suskirstyti į krepšelius pagal populiarumą bei metus, ir tuomet burtų keliu sudelioti į kovas kurias galite matyti šio posto lentelėje.
Linkime visiems gerų emocijų ir smagios muzikinės kelionės po Lietuvos hip-hop muzikos pasaulį! Startuojame trečiadienį Gatvės Lygos laidos metu

Žymos

Susiję

Close