NaujienosVideo Klipai

Varšuvos senamiestyje skambėjo lietuvių repas [Mato Nesimato feat. Filmik]

Aktyvūs Lietuvos repo muzikos kūrėjai Mato Nesimato ir Filmik pristato naują kūrinį pavadinimu „Kino”. Sukūrę dainą atlikėjai lankėsi Lenkijoje ir, įkvėpti aplinkos, Varšuvos senamiestyje surengė fotosesiją, o jos metu nepraleido progos ir parepetuoti.

 

Daina „Kino” – tai odė kino filmams ir serialams, kurie turi stiprią įtaką visuomenei, jos nuomonės formavimui. Kūrinys skamba lietuvių ir lenkų kalbomis, o jo klausantis galima žaisti žaidimą. Abu reperiai yra kino entuziastai, todėl dainos tekste galima ieškoti užkoduotų nuorodų į filmus, personažus, režisierius.

„Mano senelis buvo kino mechanikas, važinėjo per kaimus ir vietinių pramogai rodė filmus. Jaučiu, kad dalis to į mane persidavė per genus. Svajoju išmėginti režisieriaus kėdę, pirmas žingsnis link to – kūrinys apie kiną,”– apie dainos atsiradimą pasakoja Mato Nesimato.

Beje, daina „Kino” skambėjo ne tik Varšuvos senamiestyje, bet ir Lenkijos radijo eteryje. Vizito Varšuvoje metu, atlikėjas Filmik lankėsi radijo laidoje, kurią veda Lenkijos reperis ir muzikos prodiuseris, taip pat socialinis aktyvistas ir radijo žurnalistas Michał Antoni Witak (NumerRaz). Jis pakvietė atlikėją papasakoti apie motyvaciją gyvenant Lietuvoje kurti lenkų kalba. Filmik su Mato Nesimato nepraleido progos pristatyti ir dvikalbio kūrinio radijo eteryje.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close