NaujienosRenginiai

„Vasaros terasoje“ muzika kuri saugo (nemokamas „G&G Sindikato” ir „Dee & Kamy” koncertas)

Vasaros terasa 2013 (G&G ir Dee&Kamy)
Vasaros terasa 2013 (G&G ir Dee&Kamy)

Šį ketvirtadienį į sostinės „Vasaros terasos“ sceną grįžta hiphopo banga! Čia rankas į viršų kelti kvies ir po keletą visiškai naujų kūrinių pristatys įtakingiausia hiphopo grupė Lietuvoje „G&G Sindikatas” ir progresyvus duetas „Dee & Kamy”. Kaip jau tapo įprasta, įėjimas į Mokytojų namų kiemelį visą vakarą bus nemokamas.

Kiekvienas „G&G Sindikato” koncertas – rekordinis, kiekvieno jų publika – savita, ištikima ir rinktinė. Netrukus 20-ąjį „G&G Sindikato“ jubiliejų minėsiantys Svaras, Kastetas, Pushaz, Donciavas ir DJ Mamania vieningai linkčioja galvomis ir pritaria, kad „Vasaros terasa“ – viena iš tų vietų, be kurios „G&G Sindikato” vasaros koncertų grafikas neapsieina.

Kaip teigia Dj Mamania, visada smagu grįžti ten, kur esi laukiamas, čia geros emocijos ir tai jau tampa mums laukiama tradicija. Šiandien „G&G Sindikatas“ gros su nauju būgnininku, taip pat klausysim 3 negirdėtus gabalus iš naujo albumo. Vasaros terasos sienas drebins tikrai rimta programa – bus sugrota 20 gabalų. Aišku viena, G&G tikrai išjudins visus užsuks visų laukiamą „bytą“!

https://www.youtube.com/watch?v=zbP9ZdIZmR0

Skambaus ketvirtadienio vakaro programa neapsiribos vien „G&G Sindikato” koncertu. Čia tilps, jiems talkins ir viena scena dalinsis progresyvus duetas ir grupės bičiuliai „Dee & Kamy”. 2007 metais susiformavęs vaikinų tandemas jau senokai išaugo naujokų kelnes, o per tuos kelerius aktyvios veiklos metus spėjo išties daug nuveikti. Krūva apdovanojimų, „apšildyti“ atlikėjai ir užsienio žvaigždės, pagyros ir kritikų atsiliepimai, vaizdo klipai ir margas koncertų žemėlapis užtvirtino jų vardą hiphopo scenoje. Antrąjį studijinį albumą vyrukai kaip ir jų vyresni kolegos planuoja pristatyti iki metų galo, o tai puiki proga gyvai išgirsti pirmuosius būsimo „Dee & Kamy” albumo šauklius.

G&G Sindikato archyvo nuotrauka
G&G Sindikato archyvo nuotrauka

Renginys į „Vasaros terasą“ kviečia užsukti be bilietų – visi šios serijos koncertai nemokami. Belieka tik ateiti. Renginio pradžia – 19 val. Po koncerto „Vasaros terasos“ ketvirtadienį pratęs „Patamsių Gaivalai” didžėjų komanda.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close