AlbumaiNaujienosStraipsniai

Verslą liečiantis didelis albumas. WTF Turnaround apžvalga

wtf turnaroundPrieš porą dienų aprašinėjau porą albumų, kurie laviravo tarp EP ir albumo formatų, šiuo atveju WTF sudėjo ne menką kiekį gabalų… Dar truputis ir galėtų konkuruoti su Omertos tuoj pasirodysiančiu albumu, bet ar tai gerai? Ar taip jau turi WTF ką pasakyti ir ar tai įdomu? Va kur klausimas.

Na jau aišku, kad naršyti ir ieškoti informacijos apie WTF internete nėra prasmės, nes Google meta viską apie tą patį, bet gerai – gal kitą kartą sužinosiu daugiau.

Kiek suprantu, albumas buvo įkvėptas www.turnaround.lt – verslo pokyčių ir krizių valdymo ekspertai… Suprantu, kaip jie galėtų įkvėpti kieno nors verslą arba išspręsti problemas, bet kaip tai gali įkvėpti albumą, kad netgi albumui duotų jo vardą? Nesuprantu… Bet tai, ko gero, tiesiog informacijos trūkumas… Tad geriau susipažinus gal kitą kartą pavyks susieti Turnaround ir patį albumą.

Albume – 21 gabalas įskaitant outro – kaip ir sakiau, ilgas. Logiška, kad ir muziką kūrusių asmenų sąrašas nėra trumpas: Bro, MajamisMc, Shezza, 3CNB, BZK, Cordi beats, Egidijus Zelvaras,TPMP ir ponas Faytas… Kas ką padarė nesurašyta, bet galima spėlioti. Plius stilių kokteilis priduoda savito eklektiškumo albumui, kurį kartu suriša tik pačio WTF vokalas…

Prie mikrofono yra dar ir keletas svečių  – Shotta, poroje gabalų Goda, Roberta, Stepas… Asmeniškai man ne tiek daug ką sakantys vardai, bet nuo to jie blogiau neskamba. O kai kuriais atvejais kaip, pavyzdžiui, tai įvyko su Shotta ir Roberta gabale „Gyvenimas per trumpas“, iškelia į kitą lygį.

Ilgai negalėjau apsispręsti ar  patinka man tai, ką girdžiu, ar ne… Kokie pliusai, kokie minusai…

Taigi, vienu dalyku neabejoju – WTF labai produktyvus MC, nors ir buvo padaręs pertrauką, tačiau grįžo kupinas tiek daug idėjų ir nuotaikų, kad albumas greičiau primena rinkinį su tiek spalvų, tiek jame yra temų ir, kaip jau minėjau, tik vienas surišantis dalykas.

Kartu verta pastebėti, kad tai turbūt labiausiai su verslu susijęs Lietuviško repo albumas – puiku, kad imama aktuali ir mažiau paliesta erdvė. Toli gražu ne kiekvienas galėtų šia tema pasakyti daug.

Kaip MC WTF yra pakankamai stiprus, turi savo techniką, moka viską padaryti greitai, turi apie ką repuoti. Ko gero, gyvenime irgi turėtų būti mėgėjas pakalbėti, žmogus, turintis pulką draugų. Bet jam vėlgi reikia išdirbti savo braižą, savo vokalinį tag’ą, kitaip jis tiesiog paskęs…

Bet visumoje albumas pilnas gerų, įdomių gabalų. Po vieną daug jų galėtų būt hitai. Smagi muzika, repavimas ir geras skonis, bet visumoje – tai pernelyg žalias produktas. Gal kitą kartą reikia sudėti mažiau gabalų, atrinkti tik hitus, prikurti kokių skitų, kurie sukabintų gabalus. Kitus irgi galima įmesti, bet jau tik kaip bonusą

Bet nežiūrint į pastabas, kurias čia parašiau – tikrai su malonumu klausiau šio albumo. Vietomis netgi labai įsiklausydamas. Talentingas MC negali likti nepastebėtas… Mano linkėjimai ir didelis ačiū už  CD – lauksiu ateities darbų.

WTF ir kur rasti albumą rasite Facebooke ČIA

Albumą galite parsisiųsti
https://wtfmusic9.bandcamp.com/album/turnaround

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close