NaujienosRenginiai

Victor Diawara: „34 žmonės scenoje? Akivaizdu, tai bus įspūdingiausias lapkričio renginys“

VEE_9355_small

Net tris savaites menų fabrike „Loftas“ praleidusi vieno didžiausių muzikinių projektų šį rudenį „G&G Sindikatas: Unplugged“ komanda jau išsikraustė į Lietuvos rusų dramos teatrą. Čia keliolika metų planuoti koncertai įvyks lapkričio 8-10 dienomis.

„Unplugged“ tipo pasirodymas, nors apie jį diskutuota buvo tūkstančius kartų, tapo nemažu iššūkiu grupės „G&G Sindikatas“ nariams. Pavyzdžiui, didžėjus Mamania koncertų metu turės apsieiti be sau įprastų prietaisų, kurių naudojimas netgi savotiškai prieštarautų „unplugged“ idėjai – nors turės nedidelį patefoną skrečavimui, jis dar ir repuos.

Be Mamanios, Svaro, Kasteto ir Donciavo Lietuvos rusų dramos teatro scenoje tilps dar trys dešimtys muzikantų. Tarp jų – grupės BIX nariai, styginių kvartetas „Festivo“, pučiamųjų sekcija – grupė „Moodsellers“, kamerinė choro „Vilnius“ grupė, „back“ vokalistės. Koncerto metu skambės ir lūpinė armonikėlė, klavišiniai, varpai, vibrafonas – akivaizdu, kad aranžuočių autoriai Liutauras Janušaitis ir Jievaras Jasinskis, dirbdami su kultinėmis „G&G Sindikato“ kūriniais, kaip reikiant pasibalnojo fantaziją.VEE_9309_small

„34 žmonės scenoje? Akivaizdu, tai bus įspūdingiausias lapkričio renginys“, – kalbėjo projekto repeticijų liudininkas „Lofto“ šeimininkas Victor Diawara. Jam, kaip patyrusiam muzikantui, stebėti tokio masto idėjos gimimą buvo beprotiškai įdomu: „Stebėjau visas repeticijas ir kiekviena paliko vis didesnį įspūdį, nors dar nemačiau scenografijos ir apšvietimo – dainų aranžuotės itin sustiprina tekstų perduodamą emociją, tad net bijau pagalvoti, kokie jausmai apims Rusų dramos teatre“, – kalba grupės „Skamp“ narys ir ilgametis „G&G Sindikato“ bičiulis.

Jau šiomis dienomis teatro scenoje iškils istorinę grupės nariams ir kitiems hiphopo subkultūros atstovams vietą – sostinės Vokiečių gatvę – primenanti scenografija. Kaip visas neįtikėtinai skambantis projektas atrodys gyvai, pirmieji įvertins artimiausi grupės bičiuliai ir didžiausi „G&G Sindikato“ gerbėjai – visi lapkričio 8-osios koncerto bilietai jau parduoti. Liko dar šiek tiek bilietų į lapkričio 9-osios ir 10-osios vakarus – planuojama, kad daugiau projekto „: Unplugged“, kuriam sparnus suteikė grupės bičiuliai „Red Bull“, pasirodymų nebus.

Bilietai: http://www.tiketa.lt/LT/gg_sindikatas__unplugged_15287

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close