[Svetur]Interviu

Video ir pokalbis iš Albiolio (Paranoid,Dmitrij Mase,Gera [CPS]-настальdʒi)

Paranoid,Dmitrij Mase,Gera [CPS]-настальdʒi
Paranoid,Dmitrij Mase,Gera [CPS]-настальdʒi
Turim dar 1 globalizacijos rezultatą, kai lietuviai rusiškai repuoja Anglijoje. Turbūt tai jau tapo normalu ir nieko per daug nenustebins, tačiau džiugu, kad gabalai iš emigrantų vis periodiškai pasiekia mus. Šį kartą kalbame apie Paranoid,Dmitrij Mase ir Gera [CPS] darbą „настальdʒi“ (nostalgija).
Kadangi ne visi puikiai supranta rusiškai – kam skirtas ir apie ką jūsų naujas kūrinys?
Kadangi pats kūrinys padarytas žmonėm einantiems savo keliais šiam mieste, kiekvienas manau skyrė jį skirtingiems žmonėms. Kažkas tiems, kurie mąsto apie mus, kaip apie pabėgusius nuo sunkesnio gyvenimo gimtinėj, kažkas savo seniam, kurie ten liko. Kadangi repas „ne bobų reikalas“ buvo lengviau susisiekt raimuose nei pletkavot telefonu už didelį ir brangų svarą, ar sunkiau gaunamą litą. Nors projektas ir atspindi daug emocijų ir minčių – jis mum kainavo nedaug, bent jau tikrai mažiau nei kasdieniniai skambučiai ar laiko švaistymas facebook‘o postams.

Ką norėjot pasakyti filmavimui pasirinktomis vietomis ir simboliais (dangoraižiai, traukiniai…)?
Vietos buvo pasirinktos atsiktinai, vienas iš kūrinio atlikejų atskrido ir ilgai neplanavo pasilikt, tad kai kurios vietos kadruose yra tos vietos kur ir susibūrė visas mūsų kūrinio ekipažas. Ypač ta vieta prie upės – ji net kažkuom panaši į mūsų sostinę. Ten irgi dažnai susiburdavom po vienu iš tiltų (būk tai žaliais, baltas ar Gedimino) mūsų Neris irgi turi dangoraižius aplink, bet mažesnius ir upė siauresnė, gal tai ir turėjo atspindėt kūrinio eiles, apie tai kaip didesnis miestas nepakeis senų veidų, kadrai iš tunelio tuo tarpu parodo tą požeminį išejimą iš miesto, apie kurį irgi buvo pasakyta kūriny, ir kaip tik tas dalyvis, kuris paliko mus Albione už dviejų dienų, po to kai video įrašas buvo nufilmuotas, pabaigoi išeina iš kadro, kol mes likom pirmam kameros plane – dar neatėjo laikas grįžt…

Bendrai ar lengva padaryti įrašus išvykus?
Svarbiausia būtų noras ir traukiniai, apie kuriuos klausei prieš tai. Mūsų kelionė iki studijos (tada viską ir filmavom), kiekvienam iš mūsų nuo namų užimtų apie valandą, tiek laiko reiktų nusigaut iki Alexo (Da Many) studijos. Primesk jei visi atlikėjai iš Vilniaus įsirašinėtų Kaune, būtų biški sunkiau, bet nemanau, kad tai ką nors sustabdytų. Sunkiausia buvo susiburt, o poto jau kaip sniego ritulys. Pirmai nebuvo net planų apie klipą, aš tik paėmiau kamerą pagalvojęs padaryt porą nuotraukų pakeliui į Skyline (Da Many studija). Svarbiausiai yra noras, o jei kas ir turi noro, bet neturi kur, kreipkitės – mes visad už, nukreipsim pas tuos, kuriais pasitikim po savos patirties, gal ir prisidėsim, jei rasim bendrą liniją.

Artimiausi planai? Ar yra galimybių užlipti ant scenos?
Planų, kaip visad daug, jau mąstom su Dmitrij Mase apie sekantį kurinį, bandysim pritraukt labai talentingą atlikėją iš kaimyninės Latvijos. Buvau nustebęs, kaip gerai braliukas įvaldęs anglų repą. Taip, kad galim ir nustebint, jei viskas vyks pagal planus. Beatas kolkas toli nuo pabaigos, bet jau turiu pasiūlymą nuo bendraminčio iš Birmos, kurį praeitais metais pranešiau pro sostinę, Jis pabuvojo Potolog Records, senoj geroj operoj ir dar keletoje vietų.

O scena, scena gal dar ir toli, bet kas žino, mes apie tai nemąstėm

Linkėjimai visiems nuo Paranoid, Dmitrij Mase ir Gera

Žymos

Susiję

5 komentavo

  1. as galvojau, kad gerti alkoholi is popieriniu paketu pries kameras buvo madinga tik 90tais Bruklyne, bet matau kad ir 2014 tai propaguojama, nu ok galbut kai kam tai dar vis atrodo kietai. Aisku saunuoliai kad kuriat, bet nesuprantu dainos aktualumo, juk bet kada galit grizti i gimtine, juk ne vilkas i miska nepabegs, pats esu emigracijoej zinau kad nesaldu bet 3:14 minutes нить kad uzsienyje ne taip miela kaip namuose, kazkaip vaikiska, gal reiketu kitas temas sugalvoti kuriniams ateityje.
    0    0
  2. Kalcis ir proteinas labai padeda kaulam, propoguojam sveika gyvenimo buda. Kitam klipe planuojam kapot vaisiu salotas pries kamera ir repuot apie keratino poveikius odai kad pasivyt mada ir aktualias, peace \//
    0    0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close