AtlikėjaiNaujienosVideo Klipai

Vienas geriausių gyvų įrašų ir kai neįmanoma įmanoma. Jama&W Gyvame Lietuje

JAMA IR W GYVAME LIETUJE
JAMA IR W GYVAME LIETUJE

“Ir kol visi klausinėja, kodėl per teliką jūsų nėra, mes jums atskleidžiam šią tiesą baisią – fuck pigią šlovę, mes renkamės laisvę” – Jamos&W eilutė sukurta prieš ~metus,  kai turbūt net spalvotą vaizduotę turintis žmogus nebūtų pagalvojęs, jog laisvą repo žodį transliuos radijo stotis Lietus. Ir ne šiaip transliuos žodį, bet tikrai ne pigiai, išskirtinai kokybiškai plius gyvai – neįmanoma įmanoma ir visą pusvalandį labai gerai skamba.

Tai patvirtina ir Jama&W, kurie pristatydami video teigė: “tai yra geriausias mūsų Brolijos gyvų pasirodymų video.Tad kviečiam užsipilt arbatos, apsirūpint amunicija ir praleisti gerą pusvalandį su gera muzika. Prieš šešerius metus nė pro kur nebūtumėm patikėję, jog vieną dieną grosim radijo stotyje “Lietus”, bet ta diena ėmė ir atėjo. Didelis dėkui visiems prie garso ir vaizdo nagus prikišusiems žmonėms, Jūsų darbui – nuoširdi mūsų pagarba. ”

Jama&W “Gyvame Lietuje”:

Nei vieno žiūrovo pasirodyme, o tuštybės tikrai nesijaučia, tiesa? Na ir kad jau pradėjome su citata iš “Požemio” tai ir baikime: “Klausykite muziką, kuri turi sielą”

Žymos

Susiję

One Comment

  1. jama&w ipucia siela i sawo gabalus, isreiskia sawo mintis per savo kurinius, kol kaikurie tuo metu bando padaryt savo kuryba su gilia, beproto gilia mintim, kai tuo metu neaisku kas sukasi ju makaulese,. grupe daug pasieks
    0    0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close