AlbumaiStraipsniai

Vienas geriausių! SNOWGOONS – “Black Snow 2” [ Goon MuSick; 2013]

Snowgoons Black Snow 2
Snowgoons Black Snow 2

Dar vienas iš albumų užbaigusių 2013’tus… ir vėl gi dar iki albumo jau tiek kalbų buvo apie jį ir pačius Snowgoons vyrukus, kad neįmanoma buvo praleisti, ypač, kad bičai tikrai negailėdavo ir paplatindavo internete tai klipą, tai kokį gabalą, gal ir gerai, bet iš kitos pusės dėl to albumas nelabai galėjo nustebinti (jeigu tai būtina).

Kas nežino originaliai Snowgoons tai yra dvejų Vokiečių prodiuserių sumanymas. DJ lllegal ir Det, vėliau dar prisijungė ir Sicknature atstovaujantis Daniją ir J.S. Kuster iš tos pačios Vokietijos. Taigi matot, nors Snowgoons vardas ir supintas su Amerikos hip hop’u, bičiukai – beveik mūsų kaimynai …

Verta paminėti su kieno gi vardais yra surištas Snowgoons vardas… o buketas galingas, Army of Pharaons, la Coca Nostra, M.O.P, Edo G, Sabac Red, Jedi Mind Tricks, Reef the Lost cause, Outer Space, Viro the Virus, Boot camp Click, na ir kaip gi be naujojo darbo ONYX … reinkarnacija … ir kiek girdžiu vėlgi bus neprastas albumas.

Bet gal pašnekam apie albumą.

Galima tik pavydėti Snowgoons jų aktyvumo… dirba jie galingai ir daug. Tiek albumų, singlų, klipų ir dar kiekvienam tiek daug visko. Taip ir šiam albume į studiją pritrauktas MC kiekis stebina. Surinko visą grietinėlę, kad nevardinti gal štai jums playlist‘as ir patys pamatysit :

1. This Is Goons Shit ft N.B.S. & Planet Asia
2. Black Snow 2 ft Apathy, Sicknature, Celph Titled & Ill Bill
3. Suckaz Behind Screens ft Edo. G & Reks
4. Make Or Break ft Billy Danze (M.O.P.), Aspects & Paragraph
5. Party Crashers ft Reef The Lost Cauze
6. Walk The Streets ft Genovese & Styles P.
7. Live Your Life ft Sean Strange & Salome
8. The Hatred 2 ft Slaine, Madchild & Sicknature
9. One Thing I Know ft Planetary (Outerspace)
10. I Walk Alone ft CunninLynguists
11. Still Real & Raw ft M-Dot, Jaysaun & Journalist 103
12. Nuclear Winter ft Rakaa, Perseverance, Joe Scudda & Brainstorm
13. Do U Bac Down ft Onyx
14. Fast Food Nation ft Q-Unique
15. Iron Bars ft Papoose, Kool G Rap, Nature, Sean Strange & Justin Tyme
16. The Code ft Raekwon, 2Ugli & LoDeck
17. The Real Talk ft Ice Water, Akrobatik, Virtuoso & Diabolic
18. Guillotine Rap ft Dope D.O.D.
19. Click Clack ft Banish, Crooked I, Aims & Rasco
20. Dizzy Dreams ft Viro The Virus
Bonus:
21. Benz Bema Dreamz ft Masta Ace & Stricklin
22. Dirty Goons ft Swifty McVay & Jay Gill
23. It Gotta Add Up ft Shabaam Sahdeeq, Baby Blak & Jay Hill
24. Reel Wolf Presents – The Underworld ft Bizarre, Reef The Lost Cauze, Ill Bill, Slaine, Celph Titled, King Gordy, SID (of Slipknot), PMD & Sean Strange (The Goondox), Apathy, Swifty McVay, Vinnie Paz & Tech N9ne (Goon MuSick Remix)

Na kaip puiku… tikrai super rinkinys! Ir būtent rinkinys, nes kai tiek daug visko – sudėtinga išlaikyti viską kartu… Man asmeniškai patinka, kad nežiūrint į viską Snowgoon išlaiko stilių, senamadiški orkestriniai sampliukai, viskas tamsu, energinga, piktai… ir visą tai labai lengvai galima pritaikyti beveik visems, kas sudalyvavo jų albume . O kam ne – jie labai gerai prisitaiko… geras pavyzdys Cunninlynguists.

Būtų galima aišku vartyti ir gabalą po gabalo, bet manau neverta – tektų labai daug kartų kartotis… Albumas tesiog, kaip viena monolitinė siena… jeigu pas mane jis išsilaikė gan ilgą laiką grotuve… gąsdindamas kaimynų vaiką… tai tikrai pas daug ką jis irgi ras nišą. Skanaus!

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Domina?

Close
Close