Įdomu!NaujienosRenginiaiŠokiai/Dance

Vilniaus Street Battle šokių kovose Justin’o Timberlake’o šokėjas

Vasario 24d. į didžiausią gatvės šokių renginį “Vilnius Street Battle 2018” atvyks Justin Timberlake, Beyonce, Usher šokėjas ir choreografas Superdave (JAV). Su renginio organizatoriais šokėjas dalinasi įspūdžiais apie darbą su minėtais atlikėjais – jie yra maloniausi jo sutikti žmonės pramogų versle.

 

1998-aisiais persikėlęs gyventi į Los Andželą Superdave jau turėjo savo agentą, filmavosi keliuose muzikiniuose klipuose, todėl į šokėjų rinką jam integruotis buvo šiek tiek lengviau. Ne paslaptis, kad Los Andžele šokėjo gyvenimas yra itin sunkus dėl didelės konkurencijos ir ne kiekvienam sužiba laiminga žvaigždė. Superdave, kaip apie įsimintiniausią įvykį savo karjeroje, pasakoja darbą su Justin’u Timberlake’u. Dar kai atlikėjas priklausė “NSYNC” vaikinų grupei, per pasiruošimą “Grammy” apdovanojimams garsus choreografas Marty Kudelka pristatė Superdave Justin’ui bei paprašė parodyti jam savo šokių judesių. Žvaigždei patiko tai, ką jis matė, todėl jis prasitarė Superdave, kad norėtų kartu dirbti su vienu projektu. “Tu šūdmaliauji!” (angl. “Don’t bullshit me”) – tokia buvo nustebusio Superdave reakcija. Kaip pats Superdave dabar iš savęs juokiasi, tada jis neturėjo filtro žodžiams einantiems iš jo burnos, tačiau laimei Justin’as nesutriko ir patvirtino, kad jei jam nepatiktų, net nebūtų apie tai užsiminęs. Visos šios istorijos rezultatas: Superdave šoko debiutinio Justin’o singlo “Like I love You” pristatyme “VMA’s 2012” apdovanojimuose. Po šio reikšmingo įvykio Superdave sau drąsiai pasakė “Aš galiu dirbti tokiame profesionaliame lygyje!”.

Neįtikėtina, tačiau jau kitą šeštadienį, šį šokėją matysime Menų fabrike “LOFTAS”! Jis teisėjaus šokių kovas, kuriose dalyvaus geriausi Lietuvos ir užsienio šalių šokėjai. “Vilnius Street Battle” – tai vienintelė proga metuose tapti tikro gatvės šokių vakarėlio dalimi. Tokios atmosferos neįmanoma perteikti jokiuose televizijos ekranuose. Organizatoriai – Gatvės šokių studija “SKILLZ”, turinti septynmetę tokių renginių organizavimo patirtį, žiūrovus kviečia renginyje sudalyvauti gyvai. Durys žiūrovams šeštadienį 18:00.

Bilietai http://vilniusbattle.com/tickets/

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close