AlbumaiInterviuNaujienos

Lietuviškas repas vėl gyvas juostoje. Jang MP pristato debiutinę KASETĘ "1992" [interviu]

13521907_525978967526681_2020907573999956791_nLietuviškas repas ir vėl gyvas ne tik išmaniuosiuose, usb, portaluose, tačiau jis vėl gyvas ir juostoje. Nors nuo tų laikų, kur (kaip byloja legendos) „Ultra Rap“ laidose Janas žinojo kiek kartų pasukti pieštuką, kad norimoje kasetėje paleisti reikiamą gabalą – praėjo daug laiko, tačiau formatas liko. Šį kartą tokį naują, tačiau tuo pat metu nostalgišką priminimą mums į kolekcijas pasiūlė Jang MP (prodiuseris ir MC). Todėl apie naująjį darbą pavadinimu „1992“  trumpai ir pasikalbėjome.

Esi geriau žinomas, kaip prodiuseris, dabar matome, kad ir repuoji – kas ir kada paskatino domėtis HipHop‘u?
HipHop’as visuomet buvo šalia nuo mažens, tad kas mane pažįsta nuo vaikystės,  turbūt nesistebi, jog galiausiai paleidau kažką tokio. Visa muzika kurią mėgstu veda prie šio bendro stiliaus, tad norėjosi, jog žmonės išgirstų šią mano pusę.

Kaip vienu sakiniu apibūdintum apie ką šis albumas. Ir kodėl pavadinai jį „1992“?
Kiekvienas šiame albume gali atrasti dalį savęs, o tiksliau apie ką – viskas juostoj. O „1992“, todėl kad nuo 92‘ų viskas mano gyvenime ir prasidėjo.

Ar sunku šiais laikais išleisti kasetę?
Visuomet jaučiau nostalgiją juostoms, pamenu 10-ties, 12-os metų į jas įrašinėdavau,  kaip beatbox’uoju/dainuoju ir dar iki šiol liko išsaugotos. Be viso to, juk visai kitas skambesys, tikiu, kad esu ne vienas jaučiantis tam glaudų ryšį.

Ties pačiu kasečių realizavimu nebuvo lengva, tačiau Pranzos (audiomastering.lt) ir kolegos Edvin The Dude  pagalba pavyko paversti apčiuopiamą variantą, esu labai dėkingas jiems už tai.

Kaip žmonės reagavo į šį formatą?
Reakcijų buvo visokiu: – “Ką tokia? Kasete? Kas šiais laikais jas klauso?” ir t.t.  Bet buvo ir tokių, kurie norėjo ją įsigyti vien dėl šio formato, net neturėdami per ką klausyti

Geriausias laikas kuriant albumą buvo…?
Man visas laikas, kurį skyriau albumo kūrimui buvo vienodai svarbus, bet įrašinėjant B-side su Edvin The Dude buvo linksmiausias.

Kaip galima įsigyti albumą?
Jei yra norinčių užsisakyti, tai galima padaryti per čia https://jangmp.bandcamp.com/releases . Klaipėdiečiai gali nusipirkti Danės g.6-1 įsikūrusiame restorane „Kaštonas“, o vilniečiams, jei paprasčiau tai tiesiog per Facebook’a gali parašyt (https://www.facebook.com/jangmp/).

Ir pabaigai – jei būtų toks pasirinkimas leisti tik kasetėje arba tik digital (abiejų ar kitų formatų negalima, tik 1) – kurį rinktumeisi ir kodėl?
Jei toks pasirinkimas būtų, tai rinkčiausi tą, kurį pasirinkau šį kart, smagiau gi būtų, gal daugiau žmonių išeitų į lauką su boomboxais.

 

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close