NaujienosStraipsniai

Vilniuje sėkmingai startavo HYPE battle! [Pažiūrėkit šio formato repo kovos video]

Pagaliau Lietuvos hiphope turime ilgai lauktą naujieną, nors jos gimdymas ir buvo kiek komplikuotas. Pasaulyje itin populiarus akapelų rap battle pagaliau rimčiau įvyko ir pas mus. Turėjo būti daugiau porų – liko tik viena, tačiau šia žinia, kaip ir išsėmėme visą blogąją šio reikalo pusę. O dabar viskas bus tik geriau, nes projektas startavo su tikrai įdomia kova, kuri tikimės taps ta kibirkštimi Lietuvos repo pirotechnikos sandėlyje ir įkvėps kitus.

Lieka tik pritarti organizatoriams, kurie po kovos teigė, kad abu dalyviai sėkmingai perkando battlo formatą. Daugelis iš tiesų prieš išgirstant pirmuosius punchline nesitikėjo, kad jau pirmoji kova bus tokiame gerame lygyje. Taigi nors turbūt dar tikrai ne visi žmonės supranta naują formatą, tačiau jau turime vertą dėmesio pavyzdį, kurį rekomenduojame peržiūrėti visiems besidomintiems. Ashas vs Gysla:

Abu dalyviai paprašyti pakomentuoti renginį ir jo startą, vienbalsiai patvirtino tą optimizmą ir perspektyvas, kurių šis projektas turi siekti. Jeigu, kas dar nežiūrėjot kovos – nespoilinsime laimėtojo, tačiau visi sutiko, kad jis išrinktas teisingai ir pelnytai. Abu padarė namų darbus ir galbūt tik jaudulys vietomis kiek kišo koją. Tačiau akivaizdu, kad tai tik pradžia. Dabar puikus metas HYPE kovoms ir tikimės dalyvių jau artimoje ateityje bus daug daugiau.

Paleisti naują projektą – visada rizikingas žingsnis, tačiau dabar pabandžius – norime dar. Tikimės žinomi ir nauji hiphopo vardai, o gal net ir ne tik hiphopo – taip pat išdrįs stoti akis į akį su savęs vertais oponentais ir taip išmėginti savo jėgas. Nes tai yra vienas patraukliausių formatų ne tik žiūrovams, tačiau ir tiems, kas turi charizmos ir aštrių liežuvių.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close