NaujienosVideo Klipai

Vyrai kaip vynas – su amžiumi gerėja. Dogma „6 pėdos“ video

dogmaŠiandien kino teatre „Pasaka“ buvo pristatytas naujas Dogmos vaizdo klipas pavadinimu „6 pėdos“. Nors pavadinimas gali ir suklaidinti tai pozityvus ir gerą emociją nešantis darbas. Dar daugiau smagu matyti, kad Kasteto ir Donciavo duetas nenuėjo lengviausiu keliu ir kaip patys sakė „atmetė filmavimo prabėgom su telefonu galimybę“. Vietoje to su komanda, kurioje gausu ir repo scenai puikiai pažįstamų veidų – kruopščiai atliko viską iki galo.

Pristatymo pradžioje Kasteto ištartos eilutės: „Norėjome standartinio repo klipo – mašinos, merginos, klubai, alkoholis… Bet nenorėjome vaidinti patys, esame uždari žmonės“ tiesą pasakius, tikrai neįkvėpė. Tačiau šį kartą vietoje nusivylimo ir nuspėjamų banalumų bedugnės, į kurią taip lengva nuslysti, gavome lengvą, kokybišką ir vertą dėmesio komandinio darbo rezultatą.

Paklaustas apie ką yra pati daina, Kastetas atsakė, jog jos esmė „gyventi šia diena“. Dar pridūrė, jog „visa tai atspindi mano ir Donciavo amžių. Atėjome į tokį kryžminį laikotarpį – vidutinio amžiaus krizė, jausmas, kad esame amžinai jauni, mintys apie šešias pėdas po žeme. Vyrai kaip vynas – su amžiumi gerėja. Mes tik gražėjam“, – juokėsi Kastetas.

Kartu Dogma paskelbė ir dar vieną gerą žinią, kad Lapkričio 27-ąją per Porno Sound jubiliejų Lofte, ketina pristatyti ir debiutinį albumą. Taigi video jūsų dėmesiui:

O ką jūs manote apie rezultatą?

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close