NaujienosVideo Klipai

Willie Valo vaizdo klipe vaikų choras ir dinozaurai!

photo by @ponulisproduction

Šiemet debiutuojantis Hip Hop’o duetas pristato dar vieną kūrinį iš rudenį pasirodysiančio pirmojo savo albumo. Naujienų gausa ir pačios grupės muzikiniame gyvenime. Prieš savaitę didžiausias Lietuvos muzikos festivalis paskelbė  Hip Hop scenos „visų žvaigždžių komandos” sudėtį, jame savo vardą išvydo ir Willie Valo. „Nuostabu, kad nematomas, kryptingas ir nuoseklus darbas suteikia progą patirti šitiek įdomių išgyvenimų. Nekantraudami laukiam savo debiuto. Šiuo metu esame pasinėrę į kūrybą, procesais labai džiaugiamės, mylim šią veiklą” – atviravo įkvėpėjas Willie.
[ytp_video source=”XT2MBmjFBk8″] „Šį kartą daina lietuvių kalba, ne paskutinė, seniai turėjau norą išmokti eiliuoti ne tik angliškai, analizavau kolegas, sulaužiau vidinius barjerus ir dabar ketinu kurti abiejomis kalbomis. Džiaugiuosi šios dainos atsiradimo visa eiga, nuo muzikos kūrimo su talentingu muzikos prodiuseriu Povilu Ramoška iki Muzikos mokyklos „Yamaha” Antakalnio klasės mergaičių juoko. Visi laiką praleidom nuostabiai” – džiūgavo vokalistas Valo.
„Amžinai” vaizdo klipą sukūrė jau komandos dalimi spėjusi tapti „Ponulis Production” komanda, Dino Parkas maloniai leido šėlti savo teritorijoje, o  dainos skambesiu rūpinosi ne tik hiphopo bendruomenei puikiai žinomi: Povilas Ramoška – Mptrys, Eleventy One Audio studija ir Jurgis Masilionis, „Yamaha” muzikos mokyklos Antakalnio klasė.
Viską apibendrina choristė Milda „Tai geriausia diena šiemet…. Kol kas”

Žymos

Susiję

One Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close