NaujienosVideo Klipai

Yga ir kaip poelgiai atspindi mus pačius. "Ką tu renkiesi?" video

yga ka tu renkiesiYgos repo karjerai jau beveik penkiolika metų, tad tai savo kūryba puikiai mums žinomas atlikėjas dar nuo „Da Manifest“, „Legato“ ar tandemo su Broo laikų.  Ką gi šį kart turime naujo?

Pastaruoju metu reperis intensyviai varsto kelių šalies garso įrašų studijų duris ir teigia pribrendęs solinei karjerai. „Daug laiko praleidžiu darbuodamasis studijoje prie debiutinio savo albumo. Tikiuos, kad ilgai brandinamas muzikinis produktas dienos šviesą išvys jau šį rudenį“, – mintimis dalinasi atlikėjas.

Būsimojo albumo puošmena – kūrinys su vaizdo klipu „Ką tu renkiesi?“. Muzikinė kompozicija priklauso jaunam ir talentingam bytų meistrui FRGMNTS, o vaizdinės medžiagos realizavimas – profesionaliam operatoriui Filmik.

Vaizdo klipe taip pat dalyvavo hiphopo muzikos maestro DJ Swix iš grupės „Tie Geresni“, grupės „Colours of Bubbles“ būgnininkas Simas Olechnavičius bei reperis ir muzikos kūrėjas Alhi. „Visi šie vyrai vienaip ar kitaip prisideda prie naujo mano albumo“, – užuominas žarsto Yga.

„Ši daina – apie seną kaip pasaulis tiesą, kad mūsų poelgiai atspindi mus pačius. Apie kitus žmones sprendžiame pradedant jų apranga, pomėgiais ir baigiant užimamomis pareigomis darbe ar visuomenėje“, – apie naujausią savo darbą kalba ir jį įvertinti siūlo Yga.

O kol singlas keliauja į radijo stočių eterį, atlikėjas kviečia „Ką tu renkiesi?“ klausytis muzikos platformose „Deezer“, „Spotify“ ir „iTunes“.

Žymos

Susiję

One Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close