AlbumaiNaujienos

Yga pristato kūrinį “Mergaitė“ ir leidžia pajusti pirmas būsimo albumo spalvas

ygaYga, kurio solinis albumas bus išleistas šį rudenį, dar neskuba atskleisti jo pavadinimo. Visgi, besibaigiant vasarai, leidžia pajausti būsimo kūrinio temas singlu „Mergaitė“. Lengva melodija privers ją niūniuoti mintyse, o socialiai kritiškas tekstas paskatins susimąstyti apie šiandienines jaunimo aktualijas.

Ygos muzikinėje biografijoje, kuri greitai sieks du dešimtmečius, rasime tokias grupes ir puikiai žinomus atlikėjus, kaip „Da Manifest“, „Legato“, Broo, Lilas, Pushaz ir daugelis kitų. Visgi pastaraisiais metais atlikėjas koncentruojasi į savo solinę kūrybą.

Po bendadarbiavimo su beveik visais Lietuvos hiphop‘o prodiuseriais, Yga sujungė jėgas su vienu žymiausiu Latvijos prodiuseriu Aleksandru ABeats. Šis kūrėjas yra produsiavęs tokius atlikėjus kaip: Sifo, Krip aKrip, Johnyboy, Plc, Basota, Porchy.

Kaip pats Yga sako: “Tai ilgai brandintas albumas. Žengiu ilgą kelią jo išleidimo link ir ši daina yra pirma nuoroda, kuri kalba apie būsimo albumo rėmus”.

Žymos

Susiję

2 komentavo

  1. Jokio dissrespect, bet čia yra pop repas, arba pas mc nėra potencialo išnaudoti hiphopo funkcija arba jis piktybiškai dėl pripažinimo stengiasi įsiteikti mainstream auditorijai. Sakau dėl to, kad tiek ltu tiek užsienyje tokių gabalų vos ne žodis į žodį. Taigi darau išvada, kad čia labiau beždžioniškas mėgdžiojimas nei iš širdies kūryba.
    0    0
  2. taip pat, jokiu diss’o , bet yga pamiršo real hip”hopa, gabalai su Broo buvo – shit iz real. bet dabar no honey – nematau perspektyvos jokios – tik kokybiška suvedima,instrumental’a,ir įrašymą. tekstukas ir prasmė nemato prošvaiščiu. Seniukas : https://www.youtube.com/watch?v=pmq8Fhooz3E
    0    0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close