NaujienosVideo Klipai

Z on A pavyzdys, kodėl gyvas "bendas" yra jėga

z on aKartais pas mus dar kyla klausimų, ar verta ir kodėl verta turėti live grupę? Juk pavyzdžiui galima ateiti su CD nuripintų instrumentalų iš Youtube’o. Vienas pirmųjų pavyzdžių, kuris ateina į galvą tokioje diskusijoje  yra Z on A. Įsivaizduokite juos su tuo cd… Visai ne ta kokybė, visai ne ta energija būtų scenoje – visai netaip ir žmonės priimtų. O dabar išdirbus skambesį, įrašinėjant albumą – atviros visos durys į pagrindinius festus, plius su šypsena surenka klausytojus ir baruose. Prieš jūsų akis įrodymas – neseniai “Artistuose” įvykusio koncerto įrašas.Kaip teigė grupės nariai, tai buvo antrasis  vasaros koncertas po žydru dangum, “labai gražiam ir jaukiam Artistų Pub’o kiemelyje. Vieta ypatinga, nes tai bene pirmas baras į kurį užeini būdamas pirmakursis. Čia praleista daug karaoke vakarų, o galiausiai ir antrasis mūsų koncertas. Grojome kartu su jauna ir perspektyvia indierock grupe The Wrong Note. Baiminomės, kad nesusirinks daug žmonių, mat lygiagrečiai vyko kalnų parke gausiai išreklamuotas Roisin Murphy ir kitų grupių mini festivalis, bet baiminomės be pagrindo. Kiemelio stalai buvo nusėsti, žmonės maloniai lingavo ir palaikė.”

“Užtrukom su albumo įrašais, planavom spėt pavasariui išleidimą, bet dabar teks nukelti į rudenį. Šiuo metu repetuojam ir ruošiamės pagrindiniams vasaros koncertams Galapagai, Granatos Live ir Karkle Live Music Beach. Ketinam pasirodyti pasistiprinę pučiamųjų sekciją ir pridėdami dar vieną elektrinę gitarą, turėtų būt energinga. Šis koncerto įrašas ypatingas tuo, kad jame pilna dar niekur neišleistų mūsų dainų, o jau girdėtos klipuose atgimsta visiškai naujam skambesy” – koncertą komentavo Valius iš Z on A.

Žymos

Susiję

6 komentavo

 1. Nepatinka man visi tie live bandai ir grupes nezinancios kokia muzika groja. As sito net nepavadinciau hiphopu. Sitokia muzika niekada nenugales gero hiphopo skambesio, o jeigu manot kad su “nuo CD nuripintu instrumentalu” nebus kokybes ar energijos, paklausykit tu paciu Lietuvoj apsilankiusiu Onyx ar M.O.P.. Kalbant apie Lietuvius tai kad ir tas pats Micro One sudauzytu situs Z On A i gabalus, net ir su “is CD nuripintu instrumentalu”.
  0  0
 2. O įsivaizduok Micro su gyvu bendu ir gera kokybe. Čia lyginam ne atskirus atlikėjus, o tai, kad padarius kokybiškai ir gyvai tai įgauna daug didesnę emociją ir tampa aktualu ir festivalių organizatoriams. Reikalingas ir MC, bet atmosfera su cd tikrai sunkiai prilygs to pat atlikėjo pasirodymui su bendu – taip galima pakeisti ir DJ, tačiau žodis kokybė turi būti, kaip jungiamasis visoje šioje grandinėje.
  0  0
 3. Jokia gyva grupe neatkurs tos atmosferos, kuria sukuria Micro One beatai, nes tam tiesiog neegzistuoja instrumentu. Su kokiu instrumentu padarysi bassline’a? Tiesiog, tikras repas + live bandas = nesamone, o ka Z On A groja tai nezinau, bet tikrai ne hiphop’a, gal kazkoki fusion’a.
  0  0
 4. As nelabai net suprantu kodel lygini is viso gyvus bendus su padarytais, suvestais, sumasterintais instrumentalais? Nieks ir negroja su bendais tokio repo kaip groja Micro one, nes muzikantai patys uzmigtu begrodami. Ant vienos natos sukt 4 minutes klausimas ant kiek smagu gyvai butu 🙂 Faktas, kad tai neskambetu kaip irase, nes raw garsas su mixingu ganetinai per drasus lyginimas.
  0  0
 5. Tiesiog norejau paneigti minti kad atlikimas su live bandu yra kazkaip geriau uz tradicini atlikima, todel ir palyginau. Micro atlieka superini hiphopa tradiciniu budu, o Z On A atlieka kazka ko net nepavadinciau hiphopu, ir mano nuomone tikrai prasciau uz minetaji Micro.
  0  0
 6. Isileiskit truputi skersvejo i pritroskusia patalpa, hiphopas neturi remo, ta parodo Z on A, ta parodo Lilas, ta parodo daug grupiu ir jie ras savo klausytoja, aisku kiti dar grifka stogeliu stato, ar bliudeliu kerpasi, bet tai nereiskia, kad jie oldskuliniai ir taip daryti privalo visi… As asmeniskai tikra repa girdejes tik pora gabalu, kurie galetu vadintis tikru oldskuliniu repu tai grupe Bruklins, ten nei graziu zodziu, nei meiles, nei dar kokio pezejimo tekste. Buvo agresyvus bandas ir Bruklins man asmeniskai jau yra gyva legenda. Evoliucionuokit, mielieji…
  0  0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close