AlbumaiNaujienosUncategorized

Žalias ir išskirtinis savaitės albumas [Grolok & Uzee – Jazz & Vodka] #13

Kas savaitę, kai ateina laikas rinkti savaitės albumą, prasideda perklausos, diskusijos… kartais ir viskas iškart… Kartais tenka palaužyti galvą, padiskutuoti. Šią savaitę taip pat buvo keletas favoritų turinčių didelius vardus ir legendom apipintas istorijas, tačiau pasirinkome pristatyti jums šį bei tą žalio ir neįprasto.

Kai prireikė paieškoti daugiau informacijos apie šią porą radau išties ne daug ir jeigu ne jų leidybinės firmos IBMC’s info – būtų išvis sunkoka .

Taigi EP originalas į interneto platybes buvo paleistas dar prieš metus, bet taip ir liko siauram rate. Šių metų pradžioj vienam iš IBMC’s vadovų į rankas pateko šio EP įrašas, taip praeitą savaitę šios dvejulės EP atsirado po IBMC’s lable’o sparnu.

Grolok yra iš Prancūzijos, daugybę metų lipdo ir šlifuoja bytus. Internete jūs laisvai rasit daugybę jo kūrinių vizualizacijų. Bet vėlgi visa tai daugiau skirta siauram ratui.

Uzee The Bovvaking savo ruožtu atstovauja Ibadan miestą tolimojoje Nigerijoj. Ko gero tai bus pirmas kartas, kai į mūsų eterį pateko šios šalies atstovas. Tai nebuvo Uzee debiutas ir ant savo sąžinės jis jau turi vieną kitą EP ir albumą, bet tik šio kolabo dėka jam pavyko prasimušti už gimtos Nigerijos sienų.

Albumas visų pirma stebina savo žaliu skambesiu. Mūsų laikais, kai viskas ant tiek išlaižyta ir ištobulinta ”Jazz &Vodka “ yra kitoks… Groloc gan smagiai padirbėjo su albumo muzikine puse. Daugybė jazzo elementų, mažai pagražinimų… Uzee savo ruožtu išnaudojo galimybę parodyti save, papasakoti apie savo realijas, savo gyvenimą, savo kraštą, parodyti save, papasakoti apie savo realijas, savo gyvenimą, savo kraštą. Kadangi jis repuoja be ypatingų navarotų, agresijos, ir efektų – jį lengva suprasti. Nors kartais banalumas tarsi pjauna per ausį, bet galų gale albumas palieka gan nebloga įspūdį…

Albumas tikrai skiriasi nuo daugumos tuo, kas yra leidžiama dabar. Taip jame yra momentai, kuri gali nepatikti – atrodo, kad galėtų dar padirbėti, gal paskubėjo… bet būtent tie niuansai ir sudaro jo skambesį.

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus + šią savaitę laidoje lankėsi Fingalic –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/

 

 

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close