NaujienosRenginiai

Žinai garsą – rasi kelią | Lietuvos BeatBox Battle

Lietuvos BeatBox BatllePagalvojus apie jau spalio 23 dieną vyksiantį Lietuvos BeatBox Battle norisi perfrazuojant gerai žinomą Lietuvių liaudies patarlę: „žinai garsą – rasi kelią“. Taip yra todėl, kad tame sąlyginai dideliame šeimos susirinkime tiesiog garbės reikalas įdėti savo indėlį į kultūrą kiekvienam mokančiam beatboxint.

Džiugu matyti, kad dar likus kelioms savaitėms ir patys dalyviai kalba apie kovas, galvoja kaip kovos – ruošiasi. Tai yra viskas draugiškai, gerbiant varžovus, tačiau norint įrodyti savo sugebėjimus ir vertę kiek galint geriau – taip ir turi būti kiekviename renginyje. Iš to laimės visi, o labiausiai žiūrovai, nes bus atkaklu.

Organizacinė pusė, perėmus renginį daryt „iš vidaus“ atrodo taip pat susitvarkė ir tik gerėja pasiūlydami savalaikių ir įdomių prieskonių. Šiais metais pirmą kartą išvysime 2×2 kovas, kurios žada visą renginį padaryti dar labiau ypatingu. Prie viso to prisidės ir kompetetinga komisija, kurioje visi puikiai supras kas vyksta – tad atrodo, kad nelieka dėl ko ir nerimauti. Kovos įvyks, bus įdomu ir visiems kam kam tai artima – praleisti negalima.

Taigi iš anksto užsižymėkite FB, kad Spalio 23 vakarą susitinkam Narautuose, Lietuvos BeatBox Battle.

Visą reikalingą informaciją dalyviui ir žiurovui rasite: https://www.facebook.com/events/1714662345424138/

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close