NaujienosVideo Klipai

ZonA nufilmavo klipą pakeliui iš Vilniaus į Rygą

Z on AGrupei Z On A praėję metai buvo išties įsimintini.  Išleistas debiutinis XYZ albumas,  ne vieną grupės dainą galėjote girdėti pagrindinių šalies radio stočių eteryje, surengti koncertai didžiausiuose Lietuvos muzikos festivaliuose, triumfuota Europos krepšinio čempionato, vykusio Latvijoje, atrankoje. Galiausiai debiutinio albumo turo koncertų kelias driekėsi per didžiausius Lietuvos ir Latvijos miestus. Visa tai neliko nepastebėta tiek M. A. M. A. apdovanojimų komisijos, kur grupė nominuota „Metų proveržio“ kategorijoje, tiek Lietuvos Hiphopo muzikos apdovanojimų organizatorių paskelbusių Z On A kaip vieną geriausių projektų ne lietuvių kalba. „Džiaugiamės, kad mūsų muzika po truputį atrandama. Dedam daug pastangų, kad galutinis rezultatas būtų toks, koks jis yra. Visgi, scenoje mes net aštuoni, o įrašuose dalyvavo dar daugiau žmonių.“- sako muzikantai.

Keliaudami į Rygą, kur vyko albumo pristatymo koncertas, jie nufilmavo ir vaizdo klipą dainai Swing. „Paskutinio koncerto metu publika mus labai šiltai priėmė, pačią „Latvijas 1.Rokkafejnīca“ įsimylėjom vos įžengę. Vykdami pristatyti albumo jau turėjom planą, kad būtent ten norėsim nufilmuoti vaizdo klipą vienai iš labiausiai trypt verčiančių mūsų dainų“ – atviravo atlikėjai.

„Su Z On A bendradarbiaujam jau ne pirmą kartą. Išgirdus dainą norėjosi pavaizduoti smagiąją grupės narių pusę, kelionė į Latviją pasirodė tinkamiausias tam sprendimas. Daina – apie betikslį laiko švaistymą, mes laiką švaistėm, bet su tikslu“ – juokavo Vilnius Production House narys ir klipo režisierius Laurynas.

Vaizdo klipas:

Finalinis Z On A albumo „XYZ“ koncertas jau sausio 13 d. klube „Tamsta“

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close